Polski Bus: Wielka zimowa Bonanza trwa!

logo-PolskibusWielka zimowa Bonanza trwa! PolskiBus.com udostępnił tysiące biletów za 1 zł + 1 zł za rezerwację oraz przedłuża kalendarz do 31 marca 2014 r. Tysiące biletów za cenę 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej dostępne są w terminie od 9 stycznia do 31 marca 2014 r. Bilety w promocyjnych cenach można rezerwować już teraz na stronie www.polskibus.com.

Mamy przyjemność ogłosić drugą część wielkiej zimowej Bonanzy. Tysiące biletów za 1zł+1zł opłaty rezerwacyjnej dostępne są dla naszych obecnych i nowych klientów w terminach od 9 stycznia do 31 marca 2014 r. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i rezerwacji biletów w bardzo atrakcyjnych cenach na stronie www.polskibus.com oraz do korzystania z naszych usług.

Piotr Bezulski Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com mówi: „To jest już druga szansa dla tysięcy podróżujących, którzy jeszcze nie skorzystali wielkiej zimowej promocji Bonanza. Jest tak wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia w bardzo atrakcyjnej cenie, dlatego nie ma powodu, by nie skorzystać z takiej okazji. Udostępnienie promocyjnej puli biletów jest podziękowaniem dla naszych wspaniałych klientów. Nadal będziemy ciężko pracować, aby zapewnić im najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny, jakich oczekują od PolskiBus.com.”

mt0022

PolskiBus.com:

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 4 500 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook – www.facebook.com/polskibus.

[www.partnersi.com.pl]