BeeFree startuje z ofertą Lato 2014

logo-beefreeBeeFree (marka Rainbow Tours) rozpoczęło sprzedaż oferty na Lato 2014. Po raz pierwszy pojawia się Korfu , Chalkidiki oraz Tropiciel Atrakcji – rezydent odpowiedzialny za organizowanie czasu wolnego i proponowanie wycieczek w aktywnym, imprezowym tonie. Na klientów rezerwujących wakacje do 31.12.2013 czekają rabaty nawet do 31%, oraz gwarancje dodatkowe gratis.

BeeFree z roku na rok rozwija i wzbogaca swoją ofertę skierowaną do młodych i aktywnych. W sezonie Lato 2014 będzie to Korfu oraz Chalkidiki. Korfu jest idealną opcją dla tych, którzy poza plażowaniem cenią sobie zwiedzanie, aktywny wypoczynek, oraz bogate życie nocne, zwłaszcza w mieście Korfu oraz Kavos. Na Chalkidiki młodzi i nowocześni klienci BeeFree nie oprą się urokowi imprezowego zagłębia Kalithea oraz pięknym plażom pomiędzy Pefkochori a Paliouri. Tegoroczna oferta, to również kontynuacja znanych już kierunków, takich jak: Egipt, Turcja, Tunezja, Wyspy Kanaryjskie, Bułgaria oraz Rodos i Zakynthos. Proponowane hotele mają przystępne ceny oraz znajdują się w miejscach sprzyjających uprawianiu sportów, zwiedzaniu oraz życiu nocnemu.

W nadchodzącym sezonie letnim na klientów wybierających wakacje w Laganas, Słonecznym Brzegu oraz w Alanyi czeka Tropiciel Atrakcji. Jego zadaniem jest w sposób ciekawy i atrakcyjny pokazać najbardziej szalone i imprezowe atrakcje. W Laganas jest to między innymi: beach party, paint party, boat party-impreza na statku przy najlepszych klubowych rytmach oraz niesamowity clubbing w klubach i barach w Laganas. W bułgarskim Słonecznym Brzegu Tropiciel serwuje jeep safari, pirackie party, wizytę w aquaparku oraz całonocny clubbing. Turecka Alanya nigdy nie zasypia, dlatego i tutaj nie zabraknie nocnych rozrywek, imprez na statku, a na lubiących aktywny wypoczynek czeka jeep safari oraz pełen wrażeń rafting.

mt0019

W katalogu klienci znajdą również orientacyjne ceny różnych atrakcji na miejscu oraz dopłaty za dodatkowe świadczenia w hotelach, co w znacznym stopniu pomaga oszacować budżet. Nie zabraknie też wielu praktycznych informacji oraz porad.

Dla swoich klientów BeeFree przygotowało rabaty do 31 procent oraz gwarancje dodatkowe gratis. Promocja trwa do 31 grudnia 2013. Oferta jest dostępna w sieci sprzedaży na terenie całego kraju, call center oraz na całkowicie przebudowanej stronie www.beefree.pl

Od stycznia 2013 organizatorem imprez turystycznych firmowanych marką BeeFree jest Rainbow Tours S.A.

[media.rainbowtours.pl]