Podlasie idealnym miejscem na weekend majowy

Podlasie cieszy się coraz większą popularnością jeżeli chodzi o podróże weekendowe. Stosunkowo niewielka odległość od Warszawy przyciąga miłośników ciszy i spokoju, który trudno znaleźć w miejskim zgiełku.

suprasl
Supraśl (Foto: Pixabay.com)

Jednym z takich miejsc jest Uzdrowisko Supraśl. Ta niewielka ale urokliwa miejscowość nieopodal Białegostoku. Oprócz walorów przyrodniczych Puszczy Knyszyńskiej oferuje także bazę noclegową – Naszym gościom oprócz wypoczynku oferujemy także dostęp do strefy wellness gdzie mogą odpocząć w grocie solnej, saunie, jaccuzii czy skorzystać z basenu a także skorzystać z zabiegów oraz rytuałów dostępnych w SPA „Dwa Żywioły”  – mówi Ireneusz Stefański właściciel Hotelu Borowinowy Zdrój.

Ciekawe miejsce na majowy weekend

Majowy weekend w Supraślu to doskonała okazja aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Puszcza Knyszyńska to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną czy wycieczki piesze lub rowerowe. Wartym rozważenia jest także spływ rzeką Supraśl. Ta przepiękna i dziewicza rzeka to ostoja dla rzadko spotykanych ptaków oraz zwierząt. Wiedzie ona pośród naturalnie zachowanego drzewostanu Puszczy Knyszyńskiej.

Oprócz podziwiania natury miłośnicy zabytków również znajdą coś dla siebie.  Monastyr czy Muzeum Ikon to dwa miejsca, które warto odwiedzić. Nieopodal Supraśla znajdują się inne atrakcje takie jak meczet w Bohonikach czy słynny szlak tatarski. Dlatego wybierając się na Podlasie w majowy weekend każdy znajdzie coś dla siebie.

Supraśl dobrym miejscem na konferencje i spotkania biznesowe

Malownicze miasteczko jest także chętnie wybierane przez organizatorów imprez czy spotkań biznesowych. Hotele w Supraślu mogą być dobrym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń czy warsztatów. – Posiadamy dwie sale szkoleniowe wraz z pełnym wyposażeniem technicznym. W ostatnim czasie organizujemy wiele konferencji czy imprez biznesowych. Mogę powiedzieć, że mamy także stałych Klientów, którzy do nas wracają – dodaje właściciel z Hotelu Borowinowy Zdrój.

[PR]