Eurolot: warsztaty Pokochaj Latanie

W lutym rusza kolejny warsztat pokonywania lęku przed lataniem. Projekt jest wspólną inicjatywną Pokochaj Latanie i linii Eurolot. Czego się boimy i jak z lotu czerpać przyjemność?

Najlepiej wziąć swój lęk na warsztat. Najbliższe odbędą się już 16 i 17 lutego 2013 r. w Warszawie. Trwają zapisy.

Statystycznie samolot to najbezpieczniejszy środek transportu. Jednak u części osób przelot wciąż budzi lęk. Jak go przezwyciężyć? Pomogą ćwiczenia relaksacyjne, konsultacje medyczne, wizyty w hangarze i kokpicie samolotu, a także rozmowy z psychoterapeutą – to propozycja warsztatów, których celem jest pomoc w pokonywaniu lęku przed lataniem. Cykliczny projekt pod nazwą „Pokochaj Latanie” wspierają linie lotnicze Eurolot.

Lataj bez obaw
Stawiamy na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Kursy prowadzone są w kameralnych, piętnastoosobowych grupach. Szkolenia pozwolą na stworzenie indywidualnej „mapy” lęku przed lataniem. Kursanci będą mogli poznać naturę swojego lęku, czynniki jakie go wywołują oraz techniki pomagające przezwyciężyć strach przed lataniem.

Doświadczeniem i radą służyć będzie także załoga Eurolotu, która odpowie na pytania uczestników, wyjaśni jak działa samolot, a także szczegółowo przedstawi, jak dbamy o bezpieczeństwo pasażerów.
Ostatnim etapem warsztatów może być wspólny przelot samolotem w asyście prowadzących ćwiczenia.

Zajęcia odbywają się w warszawskim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Eurolot.
Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów wraz z cennikiem dostępne są TUTAJ.

[http://eurolot.com/]