Jaki hotel wybrać na wyjazd integracyjny?

Organizacja wyjazdów firmowych to nie lada wyzwanie. Warto więc zdać się na profesjonalistów i zorganizować wyjazd dla swoich pracowników np. do hotelu, który specjalizuje się w wyjazdach integracyjnych.

zamek-gniew

Wyjazdy integracyjne do hoteli cieszą się coraz większą popularnością wśród pracodawców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom odrobinę relaksu, a jednocześnie poprawić atmosferę w zespole i zbudować lepsze relacje między pracownikami. Aby jednak wyjazd się udał to trzeba odpowiednio wybrać miejsce wyjazdu, a także zaplanować plan pobytu.

Hotel imprezy integracyjne, jakie miejsce wybrać?

Hotel na wyjazd integracyjny powinien być położony w dogodnej lokalizacji tak, aby dojazd z miejsca zamieszkania pracowników nie zajął zbyt wiele czasu, a jednocześnie żeby możliwy był dojazd np. pociągiem. Hotel musi zapewnić różnorodne atrakcje dla swoich gości, aby nie był tylko bazą wypadową do zwiedzania okolicy, ale przede wszystkim miejscem, gdzie ciekawie można spędzić czas w większym gronie. Hotelem, który jest często wybierany na wyjazdy integracyjne w województwie pomorskim jest Zamek Gniew. Jego sporym atutem jest dogodna lokalizacja z łatwym dojazdem zarówno z Gdańska jak i z Bydgoszczy. Hotel na wyjazd integracyjny zapewnia też takie atrakcje jak bilard, wspólna gra w kręgle, wycieczka rowerowa, ognisko czy relaksujące chwile w spa. Dodatkowym atutem jest smaczna, lokalna kuchnia. Dzięki temu, że Zamek Gniew to pięknie zachowane historyczne wnętrza, jest to świetne miejsce do organizacji imprez tematycznych dla pracowników np. w stylu turnieju rycerskiego. Hotel zorganizuje też dla pracowników np. pokaz sztuk walki, tańca, wystrzały z broni, zwiedzanie zamku z pochodniami czy zaproponuje udział w grach zespołowych.

Impreza integracyjna w hotelu. Jak zaplanować pobyt?

Udany wyjazd integracyjny to przede wszystkim taki, który pomoże zbudować pozytywne relacje między pracownikami, a także nauczy ich współpracy i dobrej komunikacji. Planując wyjazd integracyjny trzeba więc dobrze zaplanować cały pobyt, zapewniając pracownikom różne aktywności. Ważny będzie nie tylko wypoczynek np. pobyt w spa czy na basenie, ale też wspólna zabawa przy muzyce czy ognisku tak, aby pracownicy więcej czasu spędzali wspólnie. Podczas wyjazdu integracyjnego warto zorganizować np. rozgrywkę paintballa, kręgle, tradycyjne podchody, rowerki wodne lub kajaki,  gry zespołowe, wyjście do escape roomu, lekcję jogi czy warsztaty z coachem.

[Artykuł zewnętrzny]