Eurolot: nowości na wakacje

Eurolotem nad Bałtyk (wyspa Uznam) z Warszawy, Dortmundu i Kolonii będzie można polecieć już od 4 maja. Bilety dostępne są od 149 zł!

Z początkiem maja wystartują trzy nowe, wakacyjne połączenia Eurolotu. Do położonego na wyspie Uznam Heringsdorfu/Świnoujścia będzie można dolecieć bezpośrednio z Warszawy oraz z dwóch niemieckich miast – Dortmundu i Kolonii. Rejsy na wszystkich trasach odbywać się będą w każdą sobotę przez cały sezon letni, aż do 26 października. Bilety w najniższych taryfach dostępne są w naszym systemie.

Nadbałtyckie miasteczko Heringsdorf leży kilka kilometrów od Świnoujścia. Połączenia zostały tak pomyślane, aby ułatwić chętnym dotarcie nad Bałtyk, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim.

Rejsy z Niemiec na wyspę Uznam to nowość w siatce Eurolotu. Lot z Dortmundu i Kolonii na piaszczyste, nadbałtyckie plaże potrwa zaledwie 80 minut.

Do Heringsdorfu chętni polecą już od 149 zł, kupując bilet w dwie strony (łącznie 299 zł za przelot tam i z powrotem). Dzieci do drugiego roku życia podróżują z nami bezpłatnie a młodzież do lat 18 korzysta z 50 proc. zniżki. Trasy obsługiwać będą nowe Bombardiery Q400 NextGen.

W cenę biletu wliczony jest przewóz bagażu rejestrowanego oraz poczęstunek na pokładzie.

[http://eurolot.com/]