Certyfikat „Sprawdzony Obiekt 2013” gwarancją noclegu

logo-nocowanie.plPonad 1000 obiektów noclegowych w całej Polsce zdobyło najwyższy stopień wiarygodności w trwającej od początku sezonu letniego akcji prowadzonej przez serwis Nocowanie.pl. Otrzymali oni indywidualnie przygotowany certyfikat „SPRAWDZONY OBIEKT 2013.”

Właściciele, umieszczając w widocznych miejscach przyznane wyróżnienie oraz specjalne naklejki informujące o jego zdobyciu, pomagają turystom w identyfikacji noclegów godnych zaufania, a tym samym podnoszą wartość prowadzonego przez siebie obiektu.

Certyfikaty otrzymały obiekty, które spełniają wszystkie kryteria weryfikacji programu (m.in. otwartość na opinie internautów czy staż w serwisie) a ich wiarygodność została potwierdzona przez przedstawiciela Nocowanie.pl.

„Jesteśmy mile zaskoczeni pozytywną reakcją samych właścicieli obiektów noclegowych, którzy w mailach i telefonach do nas, podkreślają, że to wyróżnienie jest dowodem ich rzetelności, a jednocześnie ukoronowaniem dotychczasowych starań i dbałości o dobro turystów.” – mówi Kamil Ruciński, Prezes spółki Nocowanie.pl

Certyfikaty SPRAWDZONY OBIEKT są kolejnym rozwiązaniem serwisu Nocowanie.pl, który od chwili swojego powstania w 2005 roku stale dąży do udoskonalenia świadczonych przez siebie usług. Obecnie jest to największy serwis noclegowy w Polsce, co potwierdzają ostatnie wyniki badania Megapanel PBI / Gemius / maj 2013.