Wizz Air sprzedaje wakacyjne pakiety

logo-wizzairLinia Wizz Air uruchamia usługę Wizz Tours dla polskich pasażerów. Nowa internetowa platforma turystyczna pozwalać ma łatwiejsze i bardziej dostępne planowanie wakacji. Przewoźnik zapowiedział również uruchomienie nowych lotów, w tym m.in. do Hurgady.

Po raz pierwszy Wizz Air zaoferuje pakiety zawierające zarówno lot, jak i zakwaterowanie. Ma to być kolejny krok w stronę unowocześnienia oferty przewoźnika. Wakacyjne pakiety Wizz Air będą dostępne od początku października w promocyjnych cenach na stronie www.wizztours.com.

Oferta będzie przygotowana w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i węgierskiej. Przewoźnik planuje wdrożenie systemu pakietów wakacyjnych na innych rynkach, po uruchomieniu ich z Polski i Węgier. Klienci będą mieli dostęp do lotów Wizz Air połączonych z ofertą zakwaterowania w ponad 30 tys. hoteli.

Wizz Tours będzie operatorem działającym w pełni online. Dzięki temu przewoźnik obiecuje oferować niskie ceny. Choć Wizz Tours to propozycja skierowana głównie do indywidualnego konsumenta, atrakcyjne oferty mają być także dostępne za pośrednictwem platformy internetowej dla agentów podróży.

Wizz Air będzie kontynuować także rozwój siatki połączeń uruchamiając nowe kierunki wakacyjne. Przewoźnik zapowiedział rozpoczęcie nowych lotów z Warszawy i Katowic do Hurghady (Egipt) od 31 października br. Dla amatorów sportów zimowych, Wizz Air otwiera również połączenia z Warszawy i Katowic do Grenoble (Francja), a także loty z Poznania do Mediolanu Bergamo (Włochy). W ramach rozwoju kierunków wschodnich startują także nowe połączenia między Warszawą i Charkowem, drugim co do wielkości miastem na Ukrainie. Będą się one odbywały dwa razy w tygodniu.

[http://dziennikturystyczny.pl/]