Letnie taryfy promocyjne Emirates

logo-emiratesAtrakcyjne ceny na przeloty to doskonała okazja do podróży do odległych miast Azji i Afryki.
Linie lotnicze Emirates przygotowały dla polskich pasażerów ofertę promocyjną na przeloty w klasie ekonomicznej do 27 miast w Afryce Środkowej, na Bliskim i Dalekim Wschodzie, na Półwyspie Indyjskim oraz w Australii. Oferta dotyczy podróży w obie strony klasą ekonomiczną pomiędzy 4 lipca a 30 listopada br.

Ofertą specjalną objętych jest 27 miast z siatki połączeń Emirates. Za bilet do Dohy zapłacimy już od 1991 zł, do Pekinu od 2267 zł, do Szanghaju od 2437 zł. Inne miasta objęte promocją to między innymi: Male, Kuala Lumpur, Singapur, Mumbaj, Delhi, Kapsztad i Nairobi. Wszystkie kierunki dostępne w promocji oraz warunki zakupu znajdują się na stronie http://www.emirates.com/pl.

Podczas lotów nowoczesnymi samolotami Emirates, pasażerowie będą mogli jak zawsze doświadczyć wielokrotnie nagradzanej obsługi i skosztować wykwintnych dań przygotowywanych przez utytułowanych szefów kuchni. Do dyspozycji podróżnych pozostaje także system ice, nagrodzony w czerwcu tytułem najlepszego systemu rozrywki pokładowej na świecie „World’s Best Inflight Entertainment” już po raz dziewiąty z rzędu.

Pasażerom podróżującym liniami Emirates przysługuje ponadto imponujący limit bagażu: 30 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes, 50 kg w klasie pierwszej.

Wszystkie loty z Warszawy odbywają się z przesiadką w Dubaju. Tym pasażerom, których czas oczekiwania na kolejny lot nie przekracza 24 godzin, linie Emirates proponują specjalną usługę Dubai Connect, która pozwala zwiedzić to kosmopolityczne miasto i odpocząć przed kolejnym długim lotem w jednym z licznych hoteli.

Taryfa promocyjna obowiązuje na wyloty w terminie 4 lipca – 30 listopada 2013 r. Minimalny czas pobytu to 4 dni (lub jedna noc z soboty na niedzielę), a maksymalny to 4 miesiące. Bilety są już dostępne w sprzedaży w biurze lokalnym w Warszawie, poprzez Call Center Emirates, a także u agentów IATA oraz na stronie internetowej przewoźnika.

Wylot z Warszawy lotem EK 180, obsługiwanym przez Airbusa A330-200, ma miejsce codziennie o godz. 14:45, przylot do Dubaju o godz. 22:15 tego samego dnia. Lot powrotny z Dubaju lotem EK 179 ma miejsce o godz. 07:25, przylot do Warszawy o godz. 11:30.