Teneryfa – wyspa jak marzenie

mt0192Na największej wyspie w archipelagu Wysp Kanaryjskich przez całą zimę średnia temperatura powietrza to ok. 25 °C, a wody blisko 20°C. Teneryfa ma ponad 140 różnobarwnych plaż – od koloru ciemnoczerwonego, przez siwy czy szaro-żółty, po czarny, a nawet plaże z piaskiem przywiezionym z Sahary.

mt0192

Teneryfa to wymarzone miejsce na wypoczynek, zarówno krótszy, jak i dłuższy. Ma wszystko, czego potrzeba: przyjemne ciepło, słońce, ocean i niezwykle malownicze, wręcz magiczne krajobrazy. Jest  też znakomite dla osób preferujących aktywny wypoczynek – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Teneryfa to raj dla pasjonatów surfingu, windsurfingu, a także kitesurfingu. Na mocny wiatr prawie zawsze można liczyć w miejscowości El Medano. Szczęśliwi będą także fani nurkowania. W wodach wokół Teneryfy żyje około 400 gatunków ryb, żółwie morskie i delfiny. Podziwianie bogatej i barwnej morskiej flory i fauny dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Rejsy linii Ryanair na Teneryfę będą realizowane od 4 listopada 2015 r., raz w tygodniu – w środy. Przez cały rok można też korzystać z oferty biur podróży, organizujących wypoczynek na innej wyspie Kanarów – Fuerteventurze.

[PR]