Tablet za bilet – konkurs na Eurolot.com

Na stronie Eurolot.com wystartował konkurs związany z ubezpieczeniami turystycznymi. W zamian za wymyślenie hasła promującego polisy można wygrać zestawy z tabletami. Konkurs skierowany jest do pasażerów linii lotniczej wykupujących wraz z biletem ubezpieczenie.

Wspólny konkurs będzie trwał do końca czerwca 2014 roku, a 33 nagrody losowane będą w siedmiomiesięcznych edycjach (po pięć, w ostatniej 3). Pełen pakiet zawiera tablet Overmax z czterordzeniowym procesorem 1,5 GHz, w zestawie z etui z klawiaturą USB, kartą pamięci 32GB i starterem T-Mobile z internetem. Tablet będący nagrodą w konkursie został dobrze oceniony w serwisie Tabletmaniak.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba kupić bilet na przelot liniami Eurolot.com oraz pakiet ubezpieczeniowy Mondial Assistance i wymyślić hasło reklamujące pakiety ubezpieczeniowe. Swoją propozycję trzeba przesłać za pomocą formularza dostępnego na stronie:

http://eurolot.com/contests_mondial.html

Hasło musi zawierać w treści nazwy firm „Eurolot” oraz „Mondial Assistance. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Eurolot.com.

mt0029

Konkurs „Hasło dla Eurolot.com i Mondial Assistance!” – parametry nagrody:

• tablet firmy Overmax model Solution 7 II o parametrach: ekran 7 cali, czterordzeniowy procesor 1,5 GHz, 1 GB RAM, GPS, Bluetooth, modem 3G, dual SIM z obsługą sieci AERO2

• etui z klawiaturą USB

• karta pamięci 32GB

• starter T-Mobile z internetem 2GB na start