Spontaniczny Sylwester last minute

logo-AirWroc2Decyzję o tym, gdzie spędzić sylwestra najlepiej podjąć na długo przed 31 grudnia. Wszyscy, którzy nie mają jeszcze pomysłu, gdzie będą świętować Nowy Rok nie muszą się wcale martwić. Na lot do Paryża, Mediolanu czy Oslo nigdy nie jest za późno!

Okres świąteczno-sylwestrowy, to niezwykle intensywny czas, którego zwieńczeniem jest szalona, noworoczna zabawa. Czemu nie spędzić jej w wyjątkowym miejscu? Lecąc z Wrocławia, w stolicy Francji – Paryżu – możemy znaleźć się rankiem, 31 grudnia i wrócić 2 stycznia za 495 zł*. A tam czekać będzie na nas spektakularny pokaz sztucznych ogni pod Wieżą Eiffla. To naprawdę niezapomniany widok. W międzyczasie świątecznie zaaranżowane restauracje i słynne paryskie knajpki skuszą nas do odwiedzin i skosztowania grzanego wina.

Z kolei do magicznego Mediolanu możemy lecieć już za 356 zł*. W tym przypadku musimy zdecydować się na lot między 27 grudnia a 3 stycznia. Stolica mody, piłki nożnej i zjawiskowej architektury obchodzi sylwestra niezwykle hucznie. Ulice i place włoskiego miasta zapełniają się radosnymi ludźmi, którzy wciągają turystów do wspólnej zabawy.

Na koniec warto pomyśleć o Norwegii. Do Oslo z liniami Ryanair polecimy za 232 zł*. Podróż planujmy w terminie od 28 grudnia do 2 stycznia. Trafimy tam na wielką imprezę miejską, która rozgrzewa z roku na rok coraz większą liczbą Europejczyków, przybywających do Skandynawii specjalnie na sylwestra. Poza tym Oslo to prawdziwa zimowa stolica, w której pojeździmy na nartach, zjemy wyśmienite regionalne dania i odwiedzimy liczne muzea.

* Podane ceny dotyczą biletu Ryanair w dwie strony z bagażem podręcznym, bez dodatkowych opłat i są aktualne na dzień 06.12.2013 r.