Specjalne bonusy dla narciarzy w Neckermannie

logo-neckermannChoć za oknem jeszcze lato, klienci już rezerwują wyjazdy narciarskie z Neckermannem korzystając z najwyższych, bo sięgających 20% upustów. Już dziś warto pomyśleć o zimowym wypoczynku zarówno ze względu na atrakcyjne zniżki, jak i większą możliwość wyboru oferty. Te najlepsze obiekty np. ze skipassem w cenie czy położone bezpośrednio przy stoku sprzedają się bardzo szybko. Dodatkowo, klienci którzy zakupią do 30 września wyjazd narciarski z Neckermannem do Austrii, Włoch lub Szwajcarii, otrzymają 10-dniową winietę do Austrii gratis.

W ubiegłym roku, podobna akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów. To nie tylko bonus finansowy, ale też duże ułatwienie i oszczędność czasu. Klienci otrzymają winiety pocztą przez wyjazdem – mówi Dorota Ostalska, Product Manager Neckermann Polska. Austria i Włochy to najchętniej wybierane kierunki narciarskie.

W ofercie Neckermanna klienci znajdą bogatą ofertę wypoczynku począwszy od apartamentów bez wyżywienia po 5-gwiazdkowe hotele z all inclusive w większości regionów narciarskich tych krajów. Nowością w tym sezonie są przeloty z Warszawy do Werony i specjalne pakiety obejmujące wypoczynek w Val di Sole. W tym roku Neckermann chce też w szczególny sposób promować Szwajcarię, która nie do końca jest odkrytym kierunkiem przez polskich narciarzy a może być alternatywą dla innych, znanych już miejsc zimowego wypoczynku. Neckermann we współpracy z ośrodkiem Switzerland Tourism przygotował specjalną kampanię, której elementem będzie m.in. cykl 18 road show, które odbędą się do połowy listopada w wybranych centrach handlowych na terenie kraju. Urozmaiceniem eventów będzie dostęp do konsoli XBOX, dzięki którym klienci będą mogli zasmakować jazy na nartach. Na najlepszych czekają szwajcarskie zegarki, a mistrz Polski pojedzie na weekend do Zurichu. Akcja przewiduje także szkolenia dla sprzedawców, w tym specjalny wyjazd do Szwajcarii. Najlepsi wezmą udział w warsztatach kulinarnych prowadzonych w Warszawie przez mistrza Kurta Schellera.

Ile będą kosztować nas narty z Neckermannem? Tygodniowy pobyt w hotelu o średnim standardzie z dwoma posiłkami we Włoszech w regionie Trentino to koszt od 1017 zł/os. Tyle samo będzie kosztował nas pobyt w podobnym standardzie w Karyntii w Austrii. Wyjazd do Szwajcarii z 7-dniowym pobytem w apartamencie bez wyżywienia w Savognin to koszt od 416 zł/os.

W tym roku fanów nart i snowboardu Neckermann zaprasza na najlepsze stoki Europy do Austrii, Włoch, Francji, Szwajcarii, Andory, Czech, Słowacji i Rumunii. To ponad 700 obiektów w ponad 200 kurortach narciarskich. W ofercie Neckermanna klienci znajdą ponad 40 obiektów ze skipassem w cenie oraz blisko 90 hoteli położonych bezpośrednio przy stoku. W ponad 300 obiektach w ofercie pobyt dzieci nawet do 14 lat jest bezpłatny, w wielu touroperator oferuje atrakcyjne zniżki. Na klientów czekają też upusty w szkółkach narciarskich i na wypożyczenie sprzętu – do 25% – oraz specjalna karta rabatowa Holiday Bonuscard o wartości 34,90 Euro ważna przez rok do wykorzystania w miejscu urlopu. Więcej informacji na: www.neckermann.pl

mt0009