Ruszył portal greckiewakacje.pl

Specjaliści od wyjazdów do Grecji – spółka GTMT, czyli Greece Tailor Made Trade uruchomiła portal greckiewakacje.pl, na którym już od 4 lipca można rezerwować atrakcyjne cenowo wczasy. W tym sezonie portal zaoferuje turystom z polski 9- i 10-dniowe wycieczki autokarowe do malowniczych, nadmorskich miejscowości w regionie Riwiery Olimpijskiej.

Grecja co roku przyciąga turystów poszukujących ciepła, gościnności, piaszczystych plaż i zachwycających widoków. „Kto raz odwiedzi Grecję, na pewno będzie chciał wrócić po więcej” – mówi Michał Frąckowiak, członek Zarządu odpowiedzialny za sprzedaż. „Chcemy pokazać Polakom ten piękny kraj na wiele nowych sposobów i wiemy jak to zrobić. Grecja to nasza specjalność” – dodaje.

W ofercie „Lato 2013” dostępnej na portalu greckiewakacje.pl znajdziemy starannie wyselekcjonowane hotele o standardzie 3* i 3*+ w takich miejscowościach jak Paralia, Olimpic Beach i Nei Pori. Usytuowane w pobliżu plaż obiekty charakteryzuje typowa grecka atmosfera swobody i gościnności. Właściciele hoteli, starając się wprowadzić prawdziwie rodzinny klimat, często organizują spontaniczne imprezy, a nawet wspólne grillowanie, które Polacy szczególnie uwielbiają. W ofercie możliwy jest zakup wycieczki bez wyżywienia, z wyżywieniem HB lub z samymi śniadaniami. Całkowity koszt wyjazdu wraz z opłatami hotelarskimi waha się od 800 zł do 1400 zł od osoby. Operując na ofertach last minute na ryku greckim, portal greckiewakacje.pl oferuje najniższe z możliwych cen.

Podróż do miejsca docelowego obsługują wygodne i nowoczesne autokary wyposażone w klimatyzację, telewizory oraz toaletę. W drodze i podczas pobytu turyści objęci są opieką rezydenta. „Dzięki przejazdom autokarowym znacznie obniżamy koszt wycieczki. Tym samym nasza oferta jest dostępna dla osób bardziej wrażliwych na ceny” – mówi Michał Frąckowiak. „Naszym celem jest zachęcenie Polaków do wyjazdów do Grecji, gdzie za stosunkowo niewielkie pieniądze mogą przeżyć wspaniałą przygodę, mając zagwarantowaną świetną pogodę.”

Do dyspozycji osób, które wykupią wycieczkę za pośrednictwem portalu greckiewakacje.pl dostępne są także liczne wycieczki fakultatywne. Za niewielką dopłatą można zobaczyć miejsca, które powinny być obowiązkowym punktem każdej wycieczki do Grecji – Ateny, Meteory, Olimp czy Saloniki.

Warunki uczestnictwa oraz informacje dotyczące ubezpieczenia dostępne są na stronie greckiewakacje.pl. Do dyspozycji klientów jest również telefoniczne Centrum Obsługi Klienta działające pod numerami (32) 746 00 04 oraz +48 730 030 200.