Pokój w ibis budget już od 39 zł za noc!

mt0164aPokoje w hotelach ibis budget są teraz dostępne w niewiarygodnie niskiej cenie – od 39 zł za noc! Z oferty można skorzystać rezerwując pobyt online w wybranych obiektach od 1 lipca do 31 sierpnia. Promocja jednak nie ogranicza się tylko do okresu wakacyjnego i przy jej pomocy można zaplanować również wrześniowe lub listopadowe wyjazdy! Na chętnych czeka 9 hoteli w 5 polskich miastach.

mt0164a

Hotel w cenie hostelu

mt0164bW tym roku wakacje, czy krótki urlop, możemy spędzić w pokoju o wyższym standardzie niż te w popularnych hostelach. Marka jednogwiazdkowych hoteli ibis budget, wprowadziła promocyjną stawkę za pokój wynoszącą tylko od 39 zł przy rezerwacji w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia. Tym samym aż 1000 wygodnych pokoi dla jednej, dwóch lub trzech osób, w wyjątkowej ofercie dostępnych jest przy rezerwacji na stronach accorhotels.com i ibis.com. W promocji bierze udział 9 hoteli znajdujących się w pięciu turystycznych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach i Toruniu. Co ważne rezerwacje można dokonać na pobyt w innym terminie niż czas trwania promocji!

„Jest to kolejna tego typu akcja, która umożliwia gościom podróżującym najczęściej ekonomicznie, choć nie tylko, skorzystać taniej z usług hoteli ibis budget” – przypomina Joanna Świerkosz, VP Marketing, Quality and Loyalty w Polsce i Europie Wschodniej. – „Jesteśmy dumni ze standardów, jakie oferują nasze jednogwiazdkowe hotele i ciągle staramy się je udoskonalać tak, by nawet w obiektach budżetowych pobyt był przyjemnością. Tego typu oferty promocyjne przyciągają do nas wielu gości, którzy po bliższym zapoznaniu się z markę chętnie do nas wracają”.

WYJĄTKOWY KOMFORT

mt0164cW obiektach marki ibis budget niezależnie od lokalizacji wypoczniemy w najnowszej generacji, nowocześnie urządzonych pokojach typu Cocoon, w których dominują opływowe kształty, drewno i delikatne, pastelowe kolory. Na nowy koncept składają się: 26-calowy telewizor LCD, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, miejsce na bagaż, duże lustro i najważniejszy element pokoju, niezwykle wygodne łóżka SweetBedTM by ibis. Dodatkowe wrażenia zmysłowe zapewnią nastrojowe oświetlenie diodowe i indywidualne lampki do czytania.

W cenę pokoju wliczone jest również śniadanie w formie bufetu, dostępne w dogodnych godzinach tj. w tygodniu między 6:30 a 10:00, natomiast w weekendy między 7:30 a 10:30. Do wyboru mamy szeroką ofertę pieczywa, płatków śniadaniowych, dżemów, soków owocowych, produktów mlecznych oraz świeżych owoców. Ci którzy mają ochotę na drobną przekąskę, w lobby hotelowym znajdą wygodne i łatwe w obsłudze maszyny vendingowe. Co więcej, za dodatkową opłatą w hotelach ibis budget można nocować ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

mt0164d

ibis budget

ibis budget jest nieformalną, przyjazną marką Grupy AccorHotels. Markę ibis budget charakteryzują wartości prostoty i podstawowych usług. To idealne hotele dla osób polegających na sobie. Oferują dobrze zaprojektowane pokoje dla jednej, dwóch lub trzech osób, całodobowy dostęp do pokoi oraz nielimitowany bufet śniadaniowy. Zlokalizowane w pobliżu głównych dróg i lotnisk – oraz coraz częściej w miastach – hotele ibis budget dostarczają klientom wysoko konkurencyjnej wartości produktu. Z 521 hotelami w 16 krajach, ibis budget kontynuuje swoją strategię międzynarodowej ekspansji.

Więcej informacji na ibis.com

[PR]