Opodo.pl: wiosenna oferta specjalna

mt0056Biuro Podróży Opodo.pl przygotowało wiosenną OFERTĘ SPECJALNĄwyjątkowe hotele w najpopularniejszych miastach gdzie możesz zaoszczędzić do 30 %. Skorzystaj ze zniżki rezerwując w pakiecie Lot+hotel. Podróż wiosną i latem. Rezerwuj przed 18 kwietnia 2014. Opodo jest jednym z największych biur podróży działających przez Internet w Anglii, Niemczech, Francji, Włoszech i Skandynawii.

Opodo jest międzynarodową agencją turystyczną oferującą tanie bilety lotnicze, niedrogie hotele i niedrogi wynajem samochodów na potrzeby każdego rodzaju podróży. W ofercie dostępne są tanie bilety lotnicze wszystkich głównych przewoźników, bez względu na rodzaj planowanej podróży. Tanie loty i niedrogie hotele w Afryce, Ameryce, Azji i Europie, tanie bilety lotnicze do Tajlandii i USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i i innych krajów. Zapraszamy do skorzystania z szybkiej wyszukiwarki, gdzie można znaleźć tanie bilety lotnicze, a także zarezerwować tanio hotel lub pakiet lot z hotelem.

mt0056

Jako zarejestrowany użytkownik serwisu otrzymasz ponadto dostęp do oferty ponad 700 linii lotniczych, 165.000 hoteli w 60 krajach, około 5000 wypożyczalni samochodów oraz wiele atrakcyjnych ofert wypoczynku w ponad 850 krajach na całym świecie.

Na swoim profilu:
icon_bullet_beige_indragen.gifZbieraj punkty i wykorzystuj je przy następnych rezerwacjach
icon_bullet_beige_indragen.gifSprawdź jak wiele możesz zyskać
icon_bullet_beige_indragen.gifZarejestruj się aby otrzymać punkty powitalne
icon_bullet_beige_indragen.gifZapisz dane osobowe swoje i Twoich podróżujących aby szybciej i bezpieczniej dokonać rezerwacji
icon_bullet_beige_indragen.gifOtrzymuj ekskluzywne oferty tylko dla członków

mt0056a