Gorący chorwacki urlop

Początek czerwca to data ważna dla wszystkich miłośników podróży. Wtedy to uruchomiono bezpośrednie loty z Wrocławia do Dubrownika. Chorwacja to jedna z pięciu tegorocznych nowości czarterowych w ofercie wrocławskiego lotniska. Poza Dubrownikiem tego lata wybieramy pomiędzy Hiszpanią, Turcją, Tunezją, Egiptem, Grecją, Bułgarią i Włochami.

Dubrownik ma szansę zostać czarterowym przebojem tegorocznych wakacji. Już pierwszy samolot, który 6 czerwca, tuż po godzinie 14:00 wyleciał z wrocławskiego lotniska był wypełniony niemal w 100%. – Tak duże zainteresowanie lotami do Chorwacji to potwierdzenie pewnej wakacyjnej tendencji. Dolnoślązacy coraz chętniej i częściej wybierają zamiast długich i męczących podróży samochodem szybszy i wygodniejszy samolot – mówi Michał Kozak, manager rozwoju ruchu czarterowego w Porcie Lotniczym Wrocław.

O bałkańskim kurorcie mówi się najczęściej, jako o perle Chorwacji. Obecnie Dubrownik jest jedną z pięciu czarterowych nowości wprowadzonych tego lata przez wrocławskich tour-operatorów. Oprócz tej gorącej destynacji z Portu Lotniczego Wrocław wylecimy także na Cypr Północny, do Marsa Alam w Egipcie, na Teneryfę i Sycylię. Do wyboru jest także około 20 najpopularniejszych miejscowości wakacyjnych w Hiszpanii, Turcji, Tunezji, Egipcie, Grecji i Bułgarii.

Wakacje w Dubrowniku z wylotem ze stolicy Dolnego Śląska w każdy czwartek oferują biura podróży Itaka, Neckermann i Rainbow Tours.