Zostań blogerem wrocławskiego lotniska

logo-AirportLatasz z Wrocławia? Chcesz pokazać wszystkim swoje wspomnienia? Zostań blogerem i pochwal się światu swoimi podróżami. Port Lotniczy Wrocław wkracza w blogosferę i od razu oddaje głos podróżnym. Inspiruj innych, wygrywaj nagrody.

Port Lotniczy Wrocław pod adresem www.wroairport.pl uruchomił specjalny blog, którego zawartość może tworzyć każdy, kto chce podzielić się z innymi swoimi wspomnieniami z podróży z Wrocławia. – Na dedykowanym fotoblogu wrocławskiego lotniska historię swojej wyprawy może opowiedzieć każdy, bez względu na to, gdzie, kiedy i na jak długo leciał. Zapraszamy wszystkich, by razem z nami współtworzyli kronikę wrocławskich podróży i inspirowali innych – wyjaśnia koncepcję powstania bloga Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

Aby zostać blogerem wrocławskiego lotniska, wystarczy nadesłać swoje zgłoszenie za pomocą prostego formularza dostępnego pod adresem www.wroairport.pl. Należy udostępnić od 3 do 5 zdjęć z podróży i odpowiedzieć na kilka pytań z nią związanych. Całość nie zajmie dłużej niż kwadrans. Taki wpis zostanie opublikowany i – za pomocą konta na Facebooku – będzie można się nim podzielić ze wszystkimi. Co miesiąc autorzy 3 najciekawszych i najpopularniejszych wpisów otrzymają specjalne upominki od lotniska – m.in. przewodniki po miejscach, do których można lecieć z Wrocławia, koszulki, kubki i inne firmowe gadżety. Nagrodą specjalną będzie publikacja zwycięskiej relacji na łamach magazynu „Hi Fly”.