Z Wrocławia czarterem na plażę lub narty

logo-AirportNadchodzącej zimy po raz pierwszy polecimy z Wrocławia na gorącą Teneryfę albo na narty do Turynu. Do wyboru będą też ubiegłoroczne połączenia, w tym Wyspy Kanaryjskie. Biura podróży zapowiedziały siatkę połączeń na sezon zimowy 2013/2014.

Uwaga miłośnicy narciarstwa! Po raz pierwszy z wrocławskiego lotniska będzie można polecieć tej zimy do malowniczego Turynu. To nowość w ofercie biura podróży Itaka. Włoskie miasto leży u podnóża Alp Zachodnich i jest doskonale skomunikowane z nowoczesnymi ośrodkami narciarskimi. Lot trwa zaledwie 1,5 godziny, a biuro Itaka zapewnia podróżnym możliwość przewozu sprzętu narciarskiego do 15 kg w cenie biletu.

Na tym nie koniec nowości. Itaka pozostawia na zimę w swojej ofercie Teneryfę. Kierunek był bardzo popularny w sezonie letnim, kiedy wprowadzono go do rozkładu lotów. Podobnie jak w poprzednich kilku latach z wrocławskiego lotniska będzie można polecieć z tour operatorem na Lanzarote i Fuerteventurę. Tej zimy na jednym bilecie lotniczym z Wrocławia – z przesiadką we Frankfurcie – polecimy też na Dominikanę, Kubę, Malediwy, do Kenii, Meksyku i Tajlandii. Połączenia oferuje biuro podróży Neckermann.

– Zimowa siatka połączeń czarterowych jeszcze nigdy nie była tak szeroka. Pasażerowie decydujący się lecieć z wrocławskiego lotniska z pewnością znajdą odpowiednią dla siebie propozycję i zaplanują udane zimowe ferie – mówi Michał Kozak, odpowiedzialny za rozwój sektora połączeń czarterowych w Porcie Lotniczym Wrocław. W ofercie biur podróży pozostają wycieczki do Egiptu: Hurghady, Sharm el Sheikh. Nowością będzie Taba, wprowadzona do oferty wrocławskiego lotniska przez biuro podróży Itaka.