Wakacyjna praca, która na zawsze zmieni Twoje CV

wakacyjna praca w Camp America„Top 300 Employers” to ranking, w którym The Guardian – organizator projektu – co roku prezentuje najlepszych pracodawców na świecie w branży turystycznej. Od kilku lat w czołówce, obok tak znanych firm jak Hilton czy Marriott International, swoje miejsce znalazł także Camp America.

wakacyjna praca w Camp America

Ranking ten powstaje na podstawie ankiet wypełnianych przez kilkanaście tysięcy studentów i absolwentów, którzy pracują lub pracowali w firmach turystycznych. Młodym ludziom zadaje się pytania o warunki pracy oraz zakres przydatnych doświadczeń, które zdobywają w okresie zatrudnienia.

Choć niektórzy mogą być zdziwieni, że obok słynnych firm turystycznych wymienia się Camp America, to aby się o tym przekonać na własnej skórze, każdy młody człowiek powinien spróbować wakacyjnego zajęcia organizowanego właśnie przez Camp America i od razu przekona się, dlaczego tak się dzieje.

Czy wiesz, co to jest Camp America?

To nic innego, jak bardzo znany na całym świecie, studencki program wymiany kulturalnej. Młodzież w wieku 18-26 lat może przeżyć przygodę życia, łącząc wakacje w USA z pracą na amerykańskich obozach letnich dla dzieci i młodzieży lub w rodzinnych ośrodkach wypoczynkowych.

Studenci z całego świata mają okazję zwiedzić Stany zjednoczone, poznać ich codzienne życie i zwyczaje, zdobywają przyjaciół, a wszystko to dzieje się w czasie wspólnego spędzania wakacji połączonego z pracą.

Camp America oferuje studentom udział w różnych programach, a w czasie każdego  z nich student wykonuje określone obowiązki, zarabiając w ten sposób na swój pobyt. Wszystkie programy mają wspólne hasło Work & Travel.

Młodzi ludzie z całego świata opiekują się więc dziećmi na koloniach letnich, gdy wybiorą program Counsellor. Jeśli decydują się na udział w Campower, należą do grup obsługujących kolonie, jako pracownicy kuchni, piekarni lub serwisu sprzątającego. Studenci posiadający odpowiednie doświadczenie mogą także pomagać w opiece nad osobami niepełnosprawnymi w ramach programu Special Needs Counsellor.

Korzyści z udziału w wakacyjnych programach Camp America

Wakacje w amerykańskiej rzeczywistości, codzienne obowiązki sprzyjają nauce języka. W takich okolicznościach Twoja znajomość angielskiego każdego dnia będzie coraz lepsza, a po kilku tygodniach z pewnością stwierdzisz, że bariera językowa to w Twoim przypadku już przeszłość.

W czasie pobytu będziesz mieć okazję zdobywania cennego doświadczenia zawodowego. Poznasz smak i satysfakcję z dobrze wykonanych zadań, a wszystko to w niesamowitej atmosferze i we wspaniałym otoczeniu.

Z pewnością nie będziesz odczuwać nawet tego, że pracujesz. Wakacyjny klimat sprawi, że wszystko będzie cudownie miłe i przyjemne. Mało tego, takie doświadczenie zawodowe cenione jest przez wielu pracodawców, a Ty w każdym swoim CV będziesz mógł się nim pochwalić, podobnie jak świetną znajomością języka.

Ogromnym atutem udziału w wakacyjnych programach Camp America jest możliwość zawierania znajomości. W czasie swojej pracy będziesz  spotykać ludzi z różnych zakątków świata, zawrzesz wiele znajomości i przyjaźni. Choć najpierw będą to kontakty typowo towarzyskie, to jak pokazuje życie, z czasem część z nich przeradza się w relacje zawodowe. To z pewnością pomoże Ci w rozwoju kariery zawodowej.

Przeżyj więc przygodę swojego życia i już dziś zgłoś chęć uczestnictwa w jednym z programów Camp America poprzez www.campamerica.pl. Im wcześniej to zrobisz, masz tym większą szansę zapewnić sobie miejsce już w tak zwanym pierwszym podejściu. Nie zwlekaj, wybierz odpowiedni program i startuj. Podbijaj Stany Zjednoczone, one już czekają na Ciebie.