Podróż przez kanały Wenecji

logo-AirportPołudniowe słońce i historyczne tło? W Wenecji znajdziemy oba te elementy. Ponadto zachwycą nas liczne mosty, kładki, wąskie uliczki i majestatyczny Canal Grande. Wielka wenecka przygoda z Portem Lotniczym Wrocław i liniami Ryanair dostępna jest już od 380 zł*!

Jeśli te wakacje chcielibyśmy spędzić zwiedzając liczne zabytki, chłonąc prawdziwie morski klimat, a do tego wylegując się na plaży, koniecznie wybierzmy Wenecję. Atrakcje miasta to przede wszystkim słynne rejsy gondolami i vaporetti – tramwajami wodnymi, zwiedzanie Bazyliki Św. Marka, Pałacu Dożów, ale także długie spacery pośród wąskich uliczek i pięknych mostów, takich jak najsłynniejszy z nich – Rialto. Doskonałe oznakowanie nie pozwoli nam się zgubić, a liczne kawiarnie i bary z przekąskami, takimi jak włoska pizza, pierożki calzone czy słynne il gelato, czyli pyszne lody pozwolą nabrać sił.

Wenecja to jeden z najchętniej wybieranych włoskich kierunków Portu Lotniczego Wrocław. Wycieczka może potrwać od kilku do kilkunastu dni, a koszt podróży lotniczej zamknie się w zaledwie kilkuset złotych – mówi Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław. Wenecja to nie tylko zabytki. Miłośnicy plażowania powinni odwiedzić wyspę Lido z publiczną plażą lub pobliską miejscowość, Jesolo. Położona zaledwie godzinę drogi od centrum zapewni dostęp do najpiękniejszych plaż i lazurowej wody.

Jeśli na wypoczynek w Wenecji zdecydujemy się w samym środku sezonu urlopowego – od niedzieli 4 sierpnia do środy 7 sierpnia, to całkowity koszt lotu w obie strony zamknie się w 386 zł*. W cenie mamy gwarantowaną pogodę i niezapomniane przeżycia!

* Podane ceny dotyczą biletu w dwie strony z bagażem podręcznym, bez dodatkowych opłat i są aktualne na dzień 23.07.2013 r.