Na Nowy Rok – bilet w świat!

Warszawa, 5 stycznia 2023 r. –  Od dziś można realizować noworoczne postanowienia o dalekich podróżach, korzystając z wielkiej promocji cenowej, która właśnie wystartowała w Air France i KLM.

promocja-air-france

Obie linie obniżyły ceny przelotów w sumie na 88 trasach w swojej globalnej siatce połączeń, a z promocyjnych ofert można skorzystać przy podróżach z wylotem z sześciu miast w Polsce: z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic, skąd Air France i KLM oferują swoje loty.*

Wśród kierunków znalazło się wiele interesujących destynacji w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej, Azji, czy na Karaibach. Taniej można polecieć między innymi do Los Angeles, Las Vegas, Hongkongu, Orlando, Nowego Jorku, San Francisco czy na Arubę i Bonaire.

promocja-air-france

Bilety w promocyjnych cenach są dostępne od dziś do 25 stycznia b.r. na stronie KLM pod hasłem Real Deal Days oraz w Air France – jako oferty Rendez-vous, a podróże można planować od teraz do końca czerwca 2023 roku. Promocja Air France dotyczy przelotów w klasie ekonomicznej, podczas gdy KLM zaoferował specjalne stawki zarówno na podróże w klasie ekonomicznej, w biznes, jak też w swojej nowej kabinie pośredniej – Premium Comfort, która jest dostępna na razie na wybranych trasach. Korzystając z promocji można polecieć sporo taniej w wygodnej Premium Comfort do Nowego Jorku, Los Angeles, Las Vegas i San Francisco.

Szczegóły promocji oraz listę kierunków można sprawdzić na stronach:

KLM – tutaj

Air France – tutaj

* Oferta Air France z wylotem z Warszawy i Krakowa (wznowienie połączenia od 28.03.2023), oferta KLM z wylotem z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic