Lataj po Polsce już za 60 zł

mt0126aOd 10 kwietnia br. LOT wprowadza taryfę Economy Simple na rejsach krajowych. LOT Economy Simple to tańsze podróże bez bagażu rejestrowanego teraz także po kraju. W taryfie LOT Economy Simple można podróżować między Warszawą a wszystkimi portami w kraju, które znajdują się w siatce LOT-u.

mt0126a

Najtańsze bilety zaczynają się już od 60 złotych za podróż w jedną stronę, dzięki czemu rejsy po kraju stają się jeszcze bardziej ekonomiczne. Bilet w tej taryfie należy zarezerwować z 60-dniowym wyprzedzeniem.

Taryfa ta przygotowana jest głównie z myślą o osobach, które podróżują turystycznie i lubią krótkie wyjazdy weekendowe, na które zabierają tylko bagaż podręczny. W ramach LOT Economy Simple na lotach krajowych istnieje możliwość nadania bagażu podręcznego za niewielką dodatkową opłatą 54 zł za odcinek podróży. We wszystkich wyższych taryfach klasy ekonomicznej bagaż rejestrowany pozostaje bezpłatny.

Za 60 zł (w jedną stronę) można już polecieć LOT-em na trasie Gdańsk – Warszawa. Inne przykładowe ceny to m.in. Szczecin – Warszawa 70 zł, Wrocław – Warszawa 72 zł, Kraków – Warszawa 87 zł.

Lataj po Polsce z LOT-em. Ceny już od 60 zł na loty po Polsce w LOT ECONOMY SIMPLE

SPRAWDŹ NOWĄ OFERTĘ LOT

Całkowita cena biletu zakupionego na lot.com na lot bezpośredni w obie strony, uwzględnia wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty, np. opłaty paliwowe. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu zakupu biletu oraz ze względu na wahania kursów walut. Zniżka procentowa naliczana jest od wartości taryfy.