Linie Emirates wznawiają loty do Addis Abeby, Kantonu, Oslo i Teheranu

Emirates ogłosiły wznowienie lotów do Teheranu (od 17 lipca), Kantonu (od 25 lipca), Addis Abeby (od 1 sierpnia) i Oslo (od 4 sierpnia), poszerzając w ten sposób swoją siatkę połączeń na Bliskim Wschodzie, w rejonie Azji i Pacyfiku, Afryki i Europy. Cała siatka połączeń Emirates w sierpniu będzie składała się z 62 kierunków, co umożliwia pasażerom dogodne podróże do i przez Dubaj.

emirates

Loty, które można rezerwować na stronie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży, będą obsługiwane przez Boeingi 777-300ER.

Dubaj jest otwarty: Podróżujący liniami Emirates mogą także odwiedzić Dubaj, który jest już otwarty dla gości biznesowych i turystycznych. Przyjęcie nowych protokołów podróży lotniczych zapewnia zdrowie i bezpieczeństwo obywatelom, mieszkańcom i turystom odwiedzającym Zjednoczone Emiraty Arabskie. Więcej informacji na temat wymogów dot. wjazdu dla turystów znajduje się na stronie:  www.emirates.com/flytoDubai.

Elastyczność i pewność: Latem otwierają się granice kolejnych państw, dlatego Emirates rewiduje swoją politykę rezerwacji i oferuje klientom elastyczność i pewność planowania ich podróży.  Klienci Emirates, których podróż została zakłócona przez Covid-19 z uwagi na ograniczenia związane z lotem czy przemieszczaniem się, mogą zmienić datę wylotu zatrzymując bilet i wykorzystując go w ciągu 24 miesięcy, poprosić o voucher lub zwrot poniesionych kosztów  przez formularz online na stronie Emirates lub za pośrednictwem biur podróży.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie:   www.emirates.com/yoursafety.

Ograniczenia podróży: Podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży – będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego. Lista dostępnych kierunków dostępna pod adresem  www.emirates.com/wherewefly.

Rezydenci powracający do ZEA mogą sprawdzić najnowsze wymagania pod adresem:  www.emirates.com/returntoDubai.

[PR]