Greckie Wakacje z podniesioną gwarancją ubezpieczeniową

logo-greckiewakacjeSpółka GTMT, organizator wyjazdów turystycznych do Grecji, sfinalizowała proces podniesienia kwoty gwarancji ubezpieczeniowej do ponad 200 tysięcy złotych. Nowa, wyższa gwarancja, udzielona przez TU Europa SA, jest ważna do 31 lipca 2014 r. Kapitał zakładowy touroperatora również został podwyższony i wynosi teraz 130 tysięcy złotych.

GTMT Sp. z o.o., która rozpoczęła sprzedaż wycieczek autokarowych na portalu greckiewakacje.pl w lipcu tego roku, ma już nową, podwyższoną gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 203 355 złotych, czyli 50 000 euro. – Wysokość kwoty gwarancyjnej jest całkowicie adekwatna i wystarczająca w stosunku do liczby klientów, którą planujemy obsłużyć w bieżącym i przyszłym sezonie – mówi Michał Frąckowiak, Członek Zarządu GTMT Sp. z o.o. Ubezpieczycielem firmy pozostaje Towarzystwo Ubezpieczeń Europa SA. – Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podnieśliśmy także kwotę kapitału zakładowego do 130 tysięcy złotych – dodaje Frąckowiak.

Przed sezonem letnim w 2014 roku touroperator zaoferuje klientom nie tylko wyższe ubezpieczenie, ale także nowe produkty. – Przygotowujemy dużo niespodzianek na następny sezon. Z końcem września pokażemy część nowej oferty naszym agentom w czasie Study Tour, na który serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mówi Michał Frąckowiak.

Na portalu greckiewakacje.pl wciąż można zakupić wycieczki w atrakcyjnych cenach do malowniczych miejscowości rejony Riwiery Olimpijskiej z oferty Lato 2013. Do dyspozycji klientów jest telefoniczne Centrum Obsługi Klienta działające pod numerami (32) 746 00 04 oraz +48 730 030 200.