Bon turystyczny 500+ już do dyspozycji!

Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. Dla swoich klientów przygotował specjalny i bardzo prosty w obsłudze proces rezerwacyjny. Dodatkowo na korzystających z bonu czeka promocja – 10% wartości użytej kwoty gratis do wykorzystania na kolejny pobyt. Travelist chce pomóc użytkownikom w zrozumieniu zasad funkcjonowania bonu i możliwości wykorzystania go. W tym celu przygotowano stronę informującą o wszystkich zasadach i zawiłościach bonu 500+. Specjalne oznaczenie hoteli ułatwia wyszukiwanie ofert akceptujących bon, a proces płatności jest wkomponowany w obecny sposób dokonywania rezerwacji.

bon-turystyczny

Start bonu turystycznego 500+ za nami. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby jego beneficjentów, Travelist przeprowadził ankietę w grupie ponad 3 tysięcy turystów pytając ich, co jest dla nich najważniejsze podczas planowania wakacji. Kierując się ich odpowiedziami, portal wprowadził łatwą i kompleksową obsługę bonów (zarejestrowane hotele widoczne od razu po wejściu na stronę), udostępnił szeroką propozycję noclegów w najchętniej wybieranych destynacjach, takich jak góry czy morze, i dopasował ofertę do preferencji rodzin z dziećmi. Szeroko zakrojone działania Travelist promuje nowa kampania komunikacyjna.

Ostateczne przyjęcie ustawy to bardzo dobra wiadomość zarówno dla branży turystycznej, jak i wszystkich wczasowiczów. “Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy stronę ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, a do tego zadbaliśmy o jak najbogatszą ofertę. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy również wyjątkową promocję – na każdego, kto zdecyduje się wykorzystać Bon Turystyczny na naszym portalu, czeka 10% jego wartości gratis na kolejną rezerwację” – mówi prezes Travelist, Tomasz Piszczako.

Oprócz tego, zadbano również o funkcjonalność samego portalu rezerwacyjnego:
● Wszystkie hotele akceptujące płatność bonem są w specjalny sposób oznaczone na stronie Travelist.pl, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka klient może ocenić czy obiekt pozwala na skorzystanie z tej formy rozliczenia.
● Dodatkowo płatność bonem jest zintegrowana z obecnym sposobem dokonywania rezerwacji i intuicyjnie przeprowadzi klienta od wyboru hotelu do potwierdzenia jego zarezerwowania w nie więcej niż 3 minuty.

To nie wszystko. Z tej okazji przygotowano także bogate pakiety dla rodzin z dziećmi z gwarancją najlepszej ceny, którą portal zapewnia dla wszystkich promowanych miejsc. Serwis postarał się o poszerzenie wielu ofert i nadal pracuje z hotelarzami nad wzbogacaniem dostępnych opcji pobytowych o atrakcje dla najmłodszych. Dzięki przeprowadzonej ankiecie Travelist wie, dokąd Polacy wybierają się na tegoroczne wakacje i dlatego zadbał o zapewnienie dostępności w pożądanych miejscach. Ostatni czas poświęcono na maksymalizowanie dostępności w już posiadanych obiektach oraz akwizycję nowości.

W swoich działaniach portal rezerwacyjny pomyślał o wszystkich. Właśnie dlatego przygotowano propozycje z różnych półek cenowych – zarówno dla tych, którzy tylko dzięki bonowi pojadą na wakacje, jak i dla tych, dla których bon będzie jedynie finansowym wsparciem.

Z badania Travelist wynika, że około 20% polskich rodzin w ogóle nie pojechałoby w tym roku na wakacje, gdyby nie bon (od 10% osób posiadających jedno dziecko aż do 37% posiadających więcej niż troje dzieci). Dla nich postarano się o jak najbardziej atrakcyjne cenowo rozwiązania. Nie zabrakło jednak ofert z wyższej kategorii cenowej dla osób, które bon traktują jako dodatkowy zastrzyk gotówki.

Wprowadzeniu obsługi bonów turystycznych towarzyszy kampania promocyjna o bardzo szerokim zasięgu, prowadzona w telewizji, video online, social mediach oraz kanałach digital performance. Travelist przygotował również specjalną promocję dla wszystkich korzystających z bonu, dającą 10% wartości użytej kwoty gratis do wykorzystania na kolejny pobyt.

Oto spot telewizyjny promujący wykorzystywanie Bonów Turystycznych na Travelist.pl i prezent w postaci 10% jego wartości do wykorzystania na kolejny pobyt: https://youtu.be/S8qjT4QcYAY

Strona poświęcona informacjom o bonie turystycznym: https://travelist.pl/statics/polski-bon-turystyczny-500-plus-na-wakacje
Strona serwisu: https://travelist.pl/

Więcej o Travelist:

Travelist (Travelist.pl) jest internetowym serwisem rezerwacyjnym oferującym starannie wyselekcjonowane oferty pobytów w najlepszych, luksusowych hotelach i pensjonatach. Dostarcza swoim użytkownikom najbardziej inspirujące pomysły na spędzanie wolnego czasu z dala od domu, gwarantując wyjątkowy wypoczynek z bogatym pakietem usług. Serwis na stałe współpracuje z bazą ponad 1000 polskich i zagranicznych obiektów turystycznych, którym pomaga w zwiększeniu efektywności dotarcia do klientów. Od 2014 r. jest członkiem międzynarodowej grupy Secret Escapes, będącej światowym liderem turystyki online. Spółka należy do grona tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie według prestiżowego rankingu FT1000 Financial Times.

[PR]

travelist