Zimowa egzotyka z Neckermannem w sprzedaży!

mt0156aPo majowej inauguracji sprzedaży oferty narciarskiej Zima 2015/16, Neckermann przedstawia propozycje dla entuzjastów egzotyki i wypoczynku na ciepłych plażach. To ponad 40 słonecznych kierunków i wyloty z lotnisk lokalnych a także liczne nowości, w tym ciekawe wycieczki objazdowe i rejsy.Przy wczesnej rezerwacji oferty, biuro podróży zapewnia nawet  35% rabaty    oraz atrakcyjny pakiet gwarancji.

mt0156

Już można zarezerwować zimowy wypoczynek z Neckermannem. Biuro podróży w maju rozpoczęło sprzedaż oferty narciarskiej, od 11 czerwca dostępne są także kierunki egzotyczne. Klienci, którzy zarezerwują ofertę do 31.08.2015 skorzystają nawet z 35% zniżek oraz z pakietu dodatkowych korzyści, który obejmuje m.in.: gwarancję najniższej  i niezmiennej ceny gratis oraz gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji. Stali klienci biura podróży – czyli wszyscy rezerwujący ofertę touroperatora po raz drugi – otrzymają dodatkowe 2% rabatu.

– W ostatnim sezonie zimowym wyleciało na wakacje z Neckermannem 22% klientów więcej niż w poprzednim – mówi Jacek Socha, dyrektor Produktu Neckermann Polska. – Te wyniki wpłynęły na kształt najnowszej oferty. W nadchodzącym sezonie zaproponujemy większy wybór hoteli na kluczowych kierunkach, ale też ciekawe nowości produktowe, w tym dla osób pragnących połączyć tradycyjny wypoczynek ze zwiedzaniem – dodaje.

Entuzjastów ciepła zimą Neckermann zaprasza do najatrakcyjniejszych regionów świata oferując ponad 40 słonecznych kierunków. Oferta obejmuje zarówno te bliższe jak Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Maroko czy Tunezję, jak i dalekie, w tym nowość: Grenadę. To kolejny kierunek obok Barbadosu, Antiguy  i Tobago, który Neckermann jako jedyny touroperator proponuje w archipelagu Małych Antyli. Atutem biura podróży jest bogata siatka połączeń. Touroperator oferuje codzienne wyloty z 6 lotnisk lokalnych: Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Gdańska oraz możliwość niestandardowych długości wakacji np. od 7 do 21 –  dniowych. Na egzotyczny zimowy wypoczynek z Neckermannem można wybrać się zarówno przelotem czarterowym (Dominikana, Meksyk, Gambia, Kenia, Bangkok, Wietnam i Sri Lanka), jak i wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Lufthansą/Condorem – partnerem grupy Thomas Cook a także Qatar Airways i Emirates.

Obok typowego wypoczynku w komfortowych hotelach, Neckermann oferuje ciekawe propozycje, dla tych którzy chcą połączyć go ze zwiedzaniem. To 15 tras wycieczek objazdowych i rejsów z polskim przewodnikiem po Europie, Azji, Afryce i Ameryce. Nowością jest rejs po Wyspach Kanaryjskich obejmujący zwiedzanie Teneryfy i La Gomery, który można zakończyć tygodniowym wypoczynkiem w wybranym hotelu na Teneryfie. Kolejną nowością w formule „zwiedzanie i wypoczynek” jest wycieczka po Bali a także po południowych Indiach połączona z wakacjami na Goa. Biuro podróży wzbogaciło również ofertę o luksusowe rejsy na dalekich kierunkach. W najnowszym sezonie będzie można opłynąć nowoczesnym katamaranem Seszele i Tajlandię. W ofercie nie zabrakło także propozycji fly&drive, które biuro podróży oferuje po Meksyku, Kubie, Jamajce i Kostaryce.

– Naszą wizytówką  są starannie wyselekcjonowane hotele, wyróżniające się najlepszą lokalizacją, serwisem i dobrym stosunkiem ceny do jakości – mówi Jacek Socha. – Wśród nich bogatsze portfolio hoteli koncepcyjnych grupy Thomas Cook, które odróżniają nas od konkurencji. SENTIDO, smartline, SunConnect i Sunprime to marki hotelowe stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach różnych grup klientów, cieszące się coraz większym uznaniem wśród turystów w Europie, w tym także na rynku polskim – dodaje.

mt0156a

16% wzrost liczby klientów, jaki notuje Neckermann w hotelach koncepcyjnych w bieżącym sezonie letnim potwierdza, że Polacy szukają ofert sprofilowanych. W zimowej ofercie touroperatora znalazło się 15 tego typu hoteli, w tym 8 obiektów SENTIDO, słynących z wyjątkowego serwisu, w ramach którego klienci mają m.in. wydłużony czas śniadania, opiekę concierge, zabiegi wellness czy specjalny program „Culture&People” obejmujący dodatkowe atrakcje takie jak np. degustacje wina.

Biuro podróży oferuje wiele zniżek i dodatkowych bonusów. Oprócz wspomnianego pakietu benefitów i nawet 35% zniżek przy wczesnej rezerwacji, są to także atrakcyjne rabaty dla nowożeńców (do 20%) i seniorów (do 15%) a także w wybranych obiektach pobyty gratis dla dzieci do 14 lat.

Ile będą nas kosztować zimowe wakacje z Neckermnnem na słonecznych kierunkach? Tygodniowe wakacje w Egipcie w 4-gwiazdkowym hotelu to koszt 1699 zł/os. z all inclusive, natomiast w Maroku 2275 zł/os. Na Wyspy Kanaryjskie z Nackermannem można wybrać się już za 1749 zł/os. Tygodniowa wycieczka objazdowa „Królewskie miasta Maroka” to koszt od 2499 zł/os.,  natomiast 14-dniowej wycieczki objazdowej po Wietnamie i Kambodży połączonej z wypoczynkiem na tropikalnej plaży Miu Ne: 8879 zł/os. Tygodniowe wakacje na Kubie z all inclusive to koszt od 5320 zł/os.

[PR]