Zainspiruj się z interaktywnym narzędziem Emirates

logo-emiratesPlanowanie urlopu uważane jest przez wielu za równie przyjemną czynność, co jego realizacja. Aby jednak wakacje były w pełni udane, ważne jest, by spełniały nasze oczekiwania i odpowiadały wyobrażeniom, które powstają jeszcze przed wyjazdem. Osiągnięcie tego celu znacząco ułatwia narzędzie linii Emirates „Zainspiruj mnie” – stworzone, by pomagać w wyborze miejsca i sposobu spędzenia urlopu.

„Zainspiruj mnie” to profesjonalne narzędzie do planowania podróży zgodnych z osobistymi preferencjami. Wakacje w pojedynkę, z rodziną czy grupą przyjaciół – aplikacja ta potrafi dostosować się do każdego użytkownika. „Zainspiruj mnie” prezentuje pełen wachlarz opcji – od pobytów w plażowych kurortach poprzez zwiedzanie zabytków, wyjazdy nastawione na zakupy czy też wypoczynek na łonie natury.

„Zainspiruj mnie” ma formę intuicyjnej i prostej w obsłudze interaktywnej mapy, wyposażonej w paski przewijania umożliwiające dostosowywanie wyników wyszukiwania do osobistych podróżniczych upodobań. Nie tylko pomaga znaleźć pomysły na wyjazd, ale także zapewnia aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o cenach i terminach przelotów oraz czasie trwania rejsu, a także dodatkowe wskazówki dotyczące danego regionu czy panującego w nim klimatu. „Zainspiruj mnie” to także zbiór danych turystycznych – w każdym kierunku dodano proponowane aktywności czy przydatne informacje, które naprowadzą pasażerów na dotąd nieodkryte ścieżki zwiedzania i atrakcje.

Plażowicz

Tym, którzy najchętniej relaksują się leżąc pod palmą i patrząc na bezchmurne niebo, przy temperaturze oscylującej od 25 do 40 stopni Celsjusza, proponujemy Ćennaj – stolicę stanu Tamil Nadu w Indiach, gdzie można odprężyć się na drugiej pod względem długości plaży świata. Bilety do tego miasta są obecnie dostępne w promocyjnej cenie od 2431 PLN*.

Miłośnik wędrówek i krajobrazów

Osoby preferujące aktywny wypoczynek na pewno docenią uroki Kapsztadu – pełnego słynnych zatok „miasta-matki” RPA, nad którym dumnie unosi się ikoniczna Góra Stołowa. Bilety do Kapsztadu dostępne są obecnie już od 2717 PLN.

Żyjący w rytmie miasta

Wielbiciele miejskiego gwaru, szybkiego tempa i luksusowych galerii handlowych z pewnością dobrze będą czuli się w jednym z najbardziej dynamicznych miast świata – Hongkongu, dokąd można polecieć za 2706 PLN. Osoby te znakomicie odnajdą się także w kosmopolitycznym mieście Azji – Singapurze, dokąd bilety można nabyć od 3091 PLN.

Pasjonat historii i kultury

Podróżnicy, którzy traktują urlop jako doskonałą okazję do zgłębiania tajników historii i poznawania nowych kultur, a przy okazji są wielbicielami Bliskiego Wschodu, mogą udać się już za 2470 PLN do Maskatu. Dzięki charakterystycznej architekturze i wyróżniającemu stylowi, stolica Omanu stwarza możliwość odkrycia mniej znanego oblicza tego regionu Azji.

Zdobywca szczytów

Ci, którzy uzależniają stopień zadowolenia z urlopu od ilości zdobytych szczytów i odkrytych szlaków górskich powinni uczynić celem swojej wakacyjnej podróży Kanton w Chinach – miasto położone w delcie Rzeki Perłowej, którą najlepiej podziwiać ze szczytu Baiyun, Góry Białej Chmury, liczącej około 30 szczytów. Bilety do tego miasta można obecnie zakupić od 2518 PLN.

Ceniący rodzinne więzi

Phuket to największa wyspa Tajlandii, na której można zaznać rodzinnego relaksu na jednym z najpiękniejszych wybrzeży świata, a także udać się do parku rozrywki Phuket FantaSea, który oferuje gry karnawałowe, bogactwo sklepów, muzykę na żywo oraz sporty przygodowe. Inną atrakcją wyspy jest pole golfowe Dino Park, gdzie podziwiać można autentycznych rozmiarów dinozaury, wybuchający wulkan oraz restaurację w stylu Flintstonów. Bilety na wyspę można obecnie zakupić od 2781 PLN.

*Podane ceny dotyczą oferty promocyjnej obowiązującej do 13.09.2013 roku. Obejmują bilety na loty w dwie strony w klasie ekonomicznej zrealizowane do 31.01.2014 roku (z wyłączeniem 14-28 grudnia), a także podatki i opłaty.