Z Warszawy do Brukseli za 4 litry miodu?

mt0196bIle może kosztować przelot z Krakowa do Londynu w przeliczeniu na porcje pierogów? KAYAK policzy to za Ciebie. Dzięki limitowanej edycji funkcji Explore, użytkownicy podczas wyszukiwania mogą porównać ceny lotów i sprawdzić ich wartość w przeliczeniu na lokalne przysmaki. Jesienią bilety lotnicze z Modlina do Brukseli można dostać już w cenie czterech litrów polskiego miodu.

Eksperci wyszukiwarki ofert podróży KAYAK.pl dodali do cieszącej się dużą popularnością funkcji Explore możliwość sprawdzania cen przelotów w przeliczeniu na lokalne przysmaki, takie jak pierogi, oscypki czy polskie piwo. Limitowana edycja Explore to interaktywny dodatek do standardowej wersji funkcji, która inspiruje użytkowników, pokazując im aktualne ceny na mapie świata.

Zestawienie cen lotów z wartością tradycyjnych przysmaków pokazuje, jak tanie mogą być bilety lotnicze. Interesujące oferty podróży można znaleźć niezależnie od wysokości planowanego budżetu. Ciekawi Cię, ile oscypków potrzeba, aby dolecieć do Barcelony? Dla limitowanej edycji Explore takie kalkulacje to żaden problem. Przykładowo, przelot z Poznania do Barcelony to równowartość 12 oscypków. Natomiast podróż z Warszawy do Madrytu to koszt 174 zł, czyli 9 porcji pierogów. Wylatując z Katowic, można w cenie 20 opakowań ptasiego mleczka odwiedzić Cypr.

mt0196a

„Pragniemy, aby proces planowania podróży był dla naszych użytkowników przede wszystkim łatwy i przyjemny”, podkreśla Vera Pershina, dyrektor regionalny KAYAK-a na Polskę i Rosję. „Funkcja Explore inspiruje podczas dokonywania wyboru, w szczególności niezdecydowanych podróżnych. Wiemy, jak stresujące są poszukiwania idealnej oferty na urlop. Dzięki Explore użytkownicy mają możliwość sprawdzenia, dokąd mogą polecieć, nie przekraczając wyznaczonego budżetu. Natomiast limitowana edycja Explore pokazuje, jak tanie są loty w porównaniu z lokalnymi smakołykami”, dodaje Pershina.

mt0196b

Uwagi: ceny dotyczą lotów w obie strony w klasie ekonomicznej, znalezionych na KAYAK-u w ciągu ostatnich 48 godzin. Ceny zawierają wszystkie podatki i opłaty, ale mogą nie zawierać opłat za bagaż pobieranych przez linie lotnicze. Liczba miejsc jest ograniczona. Miejsca mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i we wszystkie dni. Ceny lotów mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i dat. Podane ceny lotów odsyłają do wyników wyszukiwania na stronie KAYAK. Koszty lokalnych przysmaków zostały oszacowane na podstawie informacji dostępnych w internecie na temat aktualnych, średnich cen tych produktów.

[www.kayak.pl]