WIELKA PROMOCJA LOT-u: aż 45 miast nawet za pół ceny!

logo-LOTW środę 18 września wystartowała WIELKA PROMOCJA LOT-u. Bilety są tańsze nawet do 50 procent. Można wybierać spośród 45 atrakcyjnych miast w Europie i na świecie. Akcja trwa tylko do piątku, 20 września.

Europa już od 369 złotych, „atlantyki” (Nowy Jork, Chicago, Toronto) i Pekin za mniej niż 2 tys. złotych – wszystko to czeka na podróżnych podczas trzydniowej promocji LOT-u. W specjalnej ofercie przewoźnika dostępnych jest aż 45 kierunków. Pasażerowie znajdą najtańsze bilety m.in. na trasach z Warszawy do Genewy (369 złotych), Barcelony (379 złotych), Paryża (409 złotych) czy Mediolanu (409 złotych). Nie brakuje także lotów z innych polskich miast: z Wrocławia i Gdańska do Frankfurtu (399 złotych) oraz z Wrocławia do Monachium (399 złotych).

Pasażerowie LOT-u, którzy udają się na inny kontynent, mogą wybrać jedną z tras do USA, Kanady lub Chin. Od 18 do 20 września LOT sprzedaje bilety do Nowego Jorku i Chicago już od 1 799 złotych. Chętni na podróż do Toronto zapłacą jedynie 1 999 złotych. Z kolei za 1899 złotych polski przewoźnik oferuje rejsy do Pekinu. Wszystkie trasy dalekiego zasięgu (tzw. long haul) obsługują Boeingi 787 Dreamliner.

Bilety można kupić na lot.com, korzystając z mobilnej aplikacji na smartfony i tablety oraz w biurach podróży, biurach i Call Center LOT.

Całkowita cena biletu zakupionego na lot.com na bezpośredni rejs w obie strony, uwzględnia wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty w tym opłaty paliwowe. Sama zniżka dotyczy wyłącznie wartości taryfy, nie obejmuje podatków i innych dodatkowych opłat doliczanych do wartości biletu.

Sprzedaż trwa od 18 do 20 września 2013. Ceny mogą ulegać zmianie w zależności od terminu zakupu biletu. Okres podróży dla większości biletów oferowanych w promocji, będzie trwać nawet do końca sezonu zimowego. Szczegółowe terminy podróży znajdują się na lot.com.

Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT-u latają do blisko 60 miast w Europie, Ameryce Północnej, na Bliski Wschód oraz w Azji. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie ponad 21,900 rejsów dziennie do 1.328 portów lotniczych w 195 krajach.