Węgierski gigant walczy o polskich turystów

mt0188Szallas.hu – lider na rynku online travel agentów w Europie Wschodniej – chce powalczyć o polskich turystów. Węgierski gigant otworzył w Polsce swój oddział, a pod adresem Noclegguru.pl zaoferował możliwość rezerwacji noclegów w ponad 174 krajach na całym świecie.

mt0188

Serwis Noclegguru.pl dostępny jest w dziesięciu wersjach językowych. Chociaż ruszył przed kilkoma tygodniami, już ma w swoim portfolio niemal 3 tysiące obiektów z Polski. A liczba ta z każdym tygodniem dynamicznie rośnie.

Osobą odpowiedzialną za wprowadzenie i rozwinięcie działalności Szallas.hu w Polsce jest Krzysztof Głąbiński, trener Revenue Management, od lat zaangażowany w promocję i edukację polskiego hotelarstwa.

Zależy nam, aby klient – bez względu na cel podróży – mógł w jednym miejscu odnaleźć i błyskawicznie zarezerwować online odpowiedni dla siebie nocleg czy to w Polsce, czy na świecie – mówi Krzysztof Głąbiński. I dodaje – Chcemy dostarczyć bogatą i zróżnicowaną bazę miejsc noclegowych, tak aby polski turysta nie musiał szukać miejsca wypoczynku w innych portalach lub dzwonić bezpośrednio do obiektu.

Noclegguru.pl prezentuje w sumie kilkadziesiąt tysięcy miejsc noclegowych: od luksusowych hoteli i apartamentów po hostele, domy studenckie i kwatery prywatne. Największy wybór obiektów portal oferuje m.in. w Austrii, Niemczech, Rosji, Wielkiej Brytanii oraz na Węgrzech. Ale nie brakuje wyszukanych i nietuzinkowych obiektów we Francji, Hiszpanii, Chorwacji czy Rumunii.

Atutami projektu są: wygodne i szybkie wyszukiwanie, globalny zasięg, ponad 300 tys. faktycznych opinii o obiektach, brak konieczności opłaty z góry za rezerwację, ciekawe kryteria wyszukiwania oraz atrakcyjne pakiety promocyjne. Serwis Noclegguru.pl od samego początku jest dostosowany do urządzeń mobilnych, co ułatwi użytkownikom rezerwowanie miejsca wypoczynku na tabletach i smartfonach.

Węgierska firma Szallas.hu, właściciel Noclegguru.pl, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Wschodniej. Zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników w swoich oddziałach, m.in. w Budapeszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Warszawie.

[PR]