Wakacje.pl rezerwują parkingi

logo-wakacjeKlienci Wakacje.pl kupujący wycieczkę mogą zarezerwować miejsce na parkingu w pobliżu lotniska w dziesięciu polskich miastach.

76 proc. turystów rezerwujących wycieczki wylatuje na wakacje z innej lokalizacji niż miasto, w którym żyją na co dzień – wynika z danych spółki Enovatis, właściciela portali turystycznych Wakacje.pl, EasyGo i Last-minute.pl. Na wakacje najczęściej wylatują z Warszawy – 35,6 proc., Katowic – 19 proc. i Wrocławia – 8,4 proc.

Wakacje.pl wprowadziły więc dodatkową usługę, która ma zwiększyć komfort wyjazdu.

W przypadku, gdy klient wybiera dojazd na lotnisko własnym samochodem, pojawia się kwestia znalezienia bezpiecznego miejsca parkingowego na czas wyjazdu i załatwienia formalności z tym związanych. Aby zapewnić naszym klientom maksimum wygody, uruchomiliśmy rezerwację parkingów w pobliżu lotniska w dziesięciu miastach w Polsce. To duże ułatwienie, zwłaszcza gdy wyjeżdżamy z dziećmi i wolimy dojechać własnym samochodem lub po prostu nie mamy czasu na szukanie oferty parkingowej w obcym mieście – przekonuje Klaudyna Mortka, specjalista ds. PR w  Wakacje.pl.

Miejsce na jednym z 23 strzeżonych parkingów zlokalizowanych w dziesięciu miastach w Polsce klienci Wakacje.pl rezerwują przy zakupie wycieczki telefonicznie, online lub w stacjonarnym salonie sprzedaży. Rezerwacja miejsca parkingowego obejmuje ubezpieczenie samochodu przed kradzieżą i zniszczeniem oraz bezpłatny transfer na i z lotniska przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Istnieje możliwość wydłużenia czasu postoju samochodu oraz bezkosztowej anulacji rezerwacji na dobę przed jej rozpoczęciem. W ofercie dla klientów Wakacje.pl dostępnych jest łącznie 12 tys. miejsc parkingowych w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Bydgoszczy i Modlinie. Koszt rezerwacji zaczyna się od 59 zł za tydzień.

Przypomnijmy, że podobne usługi oferują m.in. Travelplanet.pl i StayPoland.com.

[Dziennik Turystyczny]