Wakacje na raty 0% z kartą Raiffeisen Polbank

pb1471Urlop na plaży, a raty w karcie – wakacyjne zakupy rozłóż na nieoprocentowane raty! Dzięki kartom kredytowym Raiffeisen Polbank wszystkie wakacyjne wydatki (zakup wycieczki, sprzętu turystycznego, biletów lotniczych, itp.) możesz za 0 zł rozłożyć na nieoprocentowane raty. Promocja trwa do 31 sierpnia 2015 r.

Dzięki temu Twoje wymarzone wakacje będą naprawdę beztroskie! Nieoprocentowany kredyt ratalny w karcie pozwoli Ci rozłożyć wydatki związane z wypoczynkiem i podróżami na 5 lub 10 rat, które spłacisz w dogodny sposób. Z promocji mogą też skorzystać osoby, które dopiero wyrobią sobie kartę kredytową Raiffeisen Polbanku.

pb1471

Raiffeisen Polbank oferuje posiadaczom swoich kart kredytowych atrakcyjną promocję wakacyjną. Oferta powinna spodobać się osobom, które planują wakacje. Teraz wszystkie wakacyjne wydatki – m.in. zakup wycieczki, sprzętu turystycznego, biletów lotniczych oraz inne związane z wypoczynkiem i podróżami, za które klient zapłaci kartą kredytową Raiffeisen Polbank, mogą zostać za 0 zł rozłożone na 5 lub 10 nieoprocentowanych rat. Przykład: po rozłożeniu 1000 zł na 10 rat, miesięczna rata będzie wynosić 100 zł, a w przypadku rozłożenia na 5 rat – 200 zł. Z promocji mogą skorzystać posiadacze kart kredytowych, które posiadają funkcjonalność rat w karcie.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2015 r. włącznie i dotyczy dyspozycji rozłożenia transakcji bezgotówkowych na raty zgłoszonych w czasie trwania promocji. Transakcje bezgotówkowe muszą być wykonane i zaksięgowane w okresie do dnia 31 sierpnia 2015 r. Bank może zmienić okres trwania promocji poprzez jej wydłużenie.

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która spełni łącznie poniższe warunki:

  1. jest posiadaczem karty kredytowej w Raiffeisen Bank Polska S.A. (wyślij wniosek >)
  2. wydana karta kredytowa jest aktywna lub klient chcący skorzystać z promocji dokona aktywacji karty kredytowej;
  3. umowa nie została wypowiedziana w trakcie trwania promocji;
  4. zadłużenie na koncie karty obsługiwane jest terminowo – brak zaległości z tytułu umowy;
  5. zapłaciła kartą kredytową za wydatek związany z podróżą – nocleg, bilety, wypożyczenie samochodu, sprzęt sportowy, paliwo, wycieczkę, rejs;
  6. wyraziła wolę przystąpienia do promocji i zaakceptowała jej warunki poprzez złożenie dyspozycji rozłożenia transakcji bezgotówkowej na raty.

Uczestnik promocji może rozłożyć transakcję bezgotówkową lub sumę transakcji bezgotówkowych na raty w karcie z opłatą miesięczną 0 PLN, na warunkach określonych w Regulaminie Kart Kredytowych w Raiffeisen Bank Polska S.A. Minimalna kwota sumy transakcji bezgotówkowych rozkładanych na raty w ramach promocji wynosi 500,00 PLN, maksymalna kwota transakcji rozkładanych na raty nie może przekroczyć dostępnego limitu kredytowego. Uczestnik promocji może rozłożyć sumę transakcji bezgotówkowych na 5 albo 10 rat, z miesięczną opłatą w wysokości 0 PLN za rozłożenie na raty oraz z oprocentowaniem na poziomie 0%.

pb1471a

Karta kredytowa WizzAir MasterCard

pb1099dTwoją pasją są podróże? Karta kredytowa Wizz Air MasterCard umożliwi Ci sprytne podróżowanie – dzięki codziennym zakupom i bezpłatnemu członkostwu w WIZZ Discount Club możesz kupować bilety lotnicze w niższej cenie i realizować swoje hobby jeszcze taniej. Więcej o karcie kredytowej WizzAir MasterCard i wspólnym programie partnerskim linii lotniczej Wizz Air oraz Raiffeisen Polbanku możesz przeczytać w serwisie PromocjeBankowe.info.pl.