TU Europa: leczenie po podróży z wypadkiem

Ubezpieczenie kosztów leczenia po powrocie z podróży zagranicznej wprowadziło na rynek Towarzystwo Ubezpieczeń Europa.

Ubezpieczenie umożliwia kompleksową rekonwalescencję, gdy podczas wyjazdu turyście przydarzy się nieszczęśliwy wypadek i po powrocie będzie on zmuszony kontynuować leczenie w kraju. Nie wymaga angażowania własnych środków, gdyż wszystkie koszty na bieżąco pokrywa TU Europa.

Ubezpieczenie jest dostępne jako jedna z opcji ubezpieczenia podróżnego Travel World, do którego w zależności od indywidualnych potrzeb można dokupić dodatkowe pakiety ochronne. Może to być np. Komfortowa Kieszeń, czyli polisa chroniąca drobne rzeczy osobiste przed kradzieżą, czy Car Assistance, zabezpieczające w podróży pasażerów i pojazd, którym się poruszają.

W ramach ubezpieczenia kosztów leczenia po powrocie z podróży zagranicznej TU Europa zorganizuje i sfinansuje operacje oraz pobyt w szpitalu, zapewni dostęp do lekarzy 14 specjalności oraz wykonanie badań m.in. laboratoryjnych, RTG, USG, tomografii komputerowej bez skierowań i limitów. Pokryje także koszty domowych wizyt lekarskich i rehabilitacji stacjonarnej. Całość przy stawce ok. 2 zł dziennie.

[Źródło: http://dziennikturystyczny.pl/]