Tripsta: wystartował Price Radar

logo-tripstaWystartował właśnie nowy projekt serwisu Tripsta – wyszukiwarka tanich lotów PRICE RADAR. Jest to narzędzie, dzięki któremu za pomocą jednego kliknięcia możliwe będzie wyszukanie tanich lotów lotniczych do każdego miejsca na świecie na najbliższe 6 miesięcy.

mt0005

Za pomocą jednego kliknięcia wyszukasz tanie loty na najbliższe 6 miesięcy! Podane ceny dotyczą lotów w dwie strony na wybranej trasie.

Dzięki tripsta.pl i Price Radar na praktycznym wykresie możesz wybrać tanie loty spośród 2500 miejsc docelowych na najbliższe 6 miesięcy! Tripsta.pl porównuje ceny wybranych linii lotniczych na trasie przelotu, która została wybrana aby dokonać rezerwacji tanich biletów lotniczych.

Wpisując miejsce wylotu oraz przylotu podczas jednego wyszukiwania zostaną wyświetlone tanie loty w dwie strony na następne 6 miesięcy! Dodatkowo można wybrać rodzaj przelotu bezpośredni czy z przesiadką. Następnie można także ustalić czas trwania podróży (1-7dni), opcje te pozwolą na zaplanowanie łatwej, szybkiej i taniej podróży!

mt0005a

Tripsta.pl jest internetowym biurem podróży umożliwiającym rezerwację biletów lotniczych do wszystkich zakątków świata z uwzględnieniem oferty zarówno regularnych jak i tanich linii lotniczych. Dzięki nowoczesnej technologii i niskim kosztom funkcjonowania internetowego biura turystycznego, Tripsta.pl oferuje produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Odwiedzając stronę internetową, mają Państwo możliwość dokonania rezerwacji przez całą dobę.