Szampańska zabawa sylwestrowa? Tylko nad Bałtykiem!

mt3015Większość osób zaczyna planować gdzie spędzi zabawę sylwestrową dopiero pod koniec roku. Warto jednak czasem zastanowić się trochę wcześniej nad tym, z kim chcemy spędzić tę noc i gdzie. Być może uda się znaleźć jakąś ciekawą i ekskluzywną ofertę, nawet dla większej ilości osób, w niezbyt wysokiej cenie.

Gdzie spędzić sylwestra?

To pytanie pojawia się co roku. Część osób wyjeżdża w tym czasie za granicę, a niektórzy idą na bal sylwestrowy organizowany na sali restauracyjnej lub w szkole. Młodzież lubi spędzać tę noc u znajomych, na dyskotece lub na masowych imprezach, które są organizowane na ulicach miast. Dobrym pomysłem może być połączenie przyjęcia sylwestrowego z wypoczynkiem w górach lub nad morzem. Większość hoteli znajdujących się w górskich lub nadmorskich kurortach oferuje tego rodzaju zabawę, np. Hotel Lidia SPA w Darłowie. Ważne aby zastanowić się nad tą opcją w miarę wcześnie. Nie warto czekać do ostatniej chwili, zwłaszcza jeśli planujemy spędzić sylwestra w większym gronie. Na tego typu oferty bardzo szybko znajdują się chętni, a jak wiadomo ilość miejsc jest ograniczona.

mt3015

Sylwester w nadmorskim hotelu – czy warto?

Bardzo wiele osób decyduje się na spędzenie sylwestra w nadmorskim kurorcie. Pobyt w luksusowym hotelu, z fachową obsługą jest dla wielu osób dużą atrakcją. Kiedy nie trzeba martwić się o organizację przyjęcia, szybciej można sobie pozwolić na oderwanie się od rzeczywistości i beztroską zabawę, na co w domu raczej nie można by było liczyć. Decydując się na spędzenie sylwestra w hotelu, zyskamy gwarancję świetnie przygotowanej, w pełni profesjonalnej zabawy. Hotel Lidia SPA oferuje specjalny pakiet, w cenie którego oprócz noclegu i wyżywienia wliczone są również inne atrakcje. Co więcej oprócz balu sylwestrowego dla dorosłych, hotel organizuje także przyjęcie dla dzieci. Dzięki temu rodzice mogą spokojnie spędzić czas razem, podczas gdy ich pociechami zajmą się profesjonalni animatorzy. Na ofertę sylwestrową składa się także wiele konkursów z nagrodami, wybór króla i królowej balu oraz pokaz sztucznych ogni.

Noworoczny relaks po przyjęciu

Hotel Lidia SPA to świetne miejsce na spędzenie sylwestra, nie tylko ze względu na fachową obsługę i szampańską zabawę, ale także na duże możliwości zrelaksowania się zarówno przed, jak i po przyjęciu. W Nowy Rok można skorzystać z profesjonalnego SPA, które oferuje różnego rodzaju zabiegi oraz masaże. Można także odpocząć w jacuzzi lub oczyścić swój organizm w łaźni parowej bądź saunie. Hotel udostępnia również swoim gościom dwa baseny pływackie, grotę solną, salę fitness, dwutorową kręgielnię i stół bilardowy. Dla dzieci przygotowano specjalną salę zabaw z wieloma ciekawymi atrakcjami. Istnieje także możliwość wypożyczenia sanek. Hotel Lidia SPA znajduje się bardzo blisko plaży, można więc wybrać się na zimowy spacer pełen pięknych i niezapomnianych widoków.

Spędzenie sylwestra w luksusowym hotelu nad morzem na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem. Piękne widoki, zimowe morze oraz ciepłe, przytulne i wygodne wnętrze hotelu zapewnią komfortowy wypoczynek, który będzie pożądany po wyczerpującej, całonocnej zabawie.