Sylwester w górach, Warszawie lub klubie

Serwis sylwestrowy.pl przekonuje, że coraz popularniejsza jest noworoczna zabawa w klubach. Ale to góry i bale są wciąż wybierane najczęściej.

Użytkownicy sylwestrowy.pl najczęściej wybierają „bal sylwestrowy”. Decydujące znaczenie ma, zdaniem twórców serwisu, koszt takiej imprezy: ceny zaczynają się od 180 zł za osobę. Najczęściej chcemy bawić się w Warszawie i Zakopanem.

Rośnie zainteresowanie klubami – ceny są zbliżone do tych „balowych”. Najciekawszą ofertę mają obiekty w największych miastach, zwłaszcza w Stolicy. Warszawa wyda też najwięcej na imprezę masową. Na zabawę, na której wystąpią Zakopawer, De Mono czy Feel, miasto wyda ponad 3 mln zł.

Ale wciąż najchętniej myślimy o zabawie w górach. W ubiegłym roku tylko na Podhalu i w Pieninach podczas sylwestrowej zabawy bawiło się ponad 100 tys. osób, a cały południowy region Polski odwiedziło aż milion przyjezdnych. W tym roku może być ich jeszcze więcej.

Spadło natomiast zainteresowanie ofertami hoteli. Tu też cena ma być kluczowa – zwykle są to oferty droższe, zaczynające się od 300 zł za osobę.

[Źródło: http://dziennikturystyczny.pl/]

ZOBACZ gorące oferty sylwestrowe – w kraju i zagranicą:

aaaaa sylwester 468x60