Święta w nadmorskim klimacie to jest to!

mt3017Morze i piaszczysta plaża kojarzą nam się zwykle z wakacjami i upalnym latem. Ostatnio coraz bardziej modne staje się spędzanie Sylwestra w nadmorskich miejscowościach. Wyjątkowy klimat i szum fal sprawiają, że przywitanie nowego roku na wybrzeżu kojarzy się z luksusem. Nadmorskie miasto może stanowić również wspaniałe miejsce na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia. Miejscowości położone w górach są zawsze zatłoczone o tej porze roku i trudno zarezerwować atrakcyjny hotel. W dodatku, przez ogromną liczbę turystów, dostęp do poszczególnych obiektów rekreacyjnych jest znacznie utrudniony.

mt3017

Cisza, spokój i nadmorski klimat

Ciszę i spokój zapewni nam pobyt w nadmorskiej miejscowości Świnoujście. Niesamowite widoki, plaża pokryta śniegiem i pełne jodu powietrze sprawią, że spędzony tu czas będzie niesamowitym relaksem i odprężeniem. Cesarskie Ogrody położone w cichej, spokojnej okolicy Świnoujścia, pozwolą nam faktycznie wypocząć. Znajdująca się nieopodal hotelu willa jest położona w świnoujskim parku, blisko nadmorskiej promenady. Dzięki temu możemy spędzić urlop podziwiając uroki przyrody. Miejsce, usytuowane z dala od miejskiego zgiełku, umożliwia większą integrację z przyjaciółmi lub spokojne spędzenie czasu z rodziną. Apartamenty w willi są wyposażone we wszystkie sprzęty potrzebne do codziennego funkcjonowania, a świąteczny pobyt w hotelu zwalnia nas z wielu czasochłonnych obowiązków. Zakupy w zatłoczonych marketach, sprzątanie mieszkania i gotowanie nawet z pomocą bliskich okazuje się bardzo męczące. Spędzając Święta w hotelu możemy skorzystać z oferowanej przez personel usługi, jaką jest podanie wigilijnej kolacji.

Luksusowe SPA

Dodatkowym argumentem przemawiającym za spędzeniem Świąt w Cesarskich Ogrodach jest profesjonalny salon SPA. Klienci mogą korzystać z basenu, jacuzzi i sauny. Jest także dostępna grota solna, która ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Atutem salonu jest masaż Medy Jet. Klient relaksuje się na łóżku wodnym i zostaje poddany procesowi regeneracyjnemu całego ciała. Salon oferuje także możliwość skorzystania z zabiegów leczniczych takich jak elektroterapia i ultradźwięki. Odświeżające zabiegi na twarz takie jak peeling, mikrodermabrazja, nawilżenie i masaż sprawią, że podczas świątecznego urlopu zregenerujemy się w stu procentach.

Zbawienny wpływ jodu

Zimowy pobyt nad morzem będzie miał zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Między listopadem a marcem w powietrzu znajduje się najwięcej jodu, szczególnie podczas występowania silnych wiatrów. Jod oddziałuje pozytywnie na naszą tarczycę. Jego wdychanie jest wskazane dla osób, które cierpią na jej niedoczynność. Wspomaga on także utrzymywanie właściwej wagi i dobrego samopoczucia.

Jeśli zdecydujemy się na spędzenie świątecznego okresu nad morzem, możemy liczyć na znacznie niższe koszty noclegu niż w miesiącach letnich. Różnica w cenie może wynosić nawet do kilkudziesięciu procent. Przepiękne krajobrazy i możliwość faktycznego wypoczynku, sprawią, że Święta będą charakteryzowały się wyjątkowym klimatem i magiczną atmosferą.