Strona internetowa Emirates już po polsku

Emirates, jedne z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie, stawiają kolejne kroki na polskim rynku poprzez uruchomienie polskojęzycznej wersji strony internetowej. Odwiedzając www.emirates.com/pl klienci mogą uzyskać wszelkie potrzebne informacje o swojej podróży i dowiedzieć się więcej o usługach przewoźnika.

„Nasze linie skupiają się na dostarczaniu klientom najwyższego poziomu obsługi, co odzwierciedla m.in. fakt uruchomienia przez nas polskojęzycznej wersji strony internetowej” – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce.

Dostępna pod adresem www.emirates.com/pl, intuicyjna w obsłudze witryna pozwala klientom na szybkie i pewne wyszukiwanie oraz rezerwowanie lotów. Wśród dostępnych na stronie usług znalazły się między innymi odprawa online, gwarancja najlepszej ceny, możliwość zarezerwowania konkretnego miejsca w samolocie czy opcja wyboru posiłku zgodnego z preferencjami dietetycznymi pasażera. Na stronie www.emirates.com/pl pasażerowie mogą także sprawdzić status swojego lotu, przejrzeć aktualny repertuar rozrywki dostępnej w pokładowym systemie ice podczas ich rejsu, jak również dokonać subskrypcji mobilnych powiadomień o statusie lotów czy newslettera ze specjalnymi ofertami przewoźnika. Na stronie Emirates polscy klienci mogą także zapisać się do programu lojalnościowego Skywards lub zalogować się na swoje konto, jeśli już są jego członkami.

Dla wszystkich, którzy wybierają się z Emirates do Dubaju, w ciągu najbliższych kilku tygodni udostępniona zostanie polska wersja serwisu służącego do składania wniosków wizowych, a już teraz planując lot zapoznać się można z dostępnym na stronie Emirates polskojęzycznym przewodnikiem po Dubaju. I nie tylko – zestaw praktycznych informacji ułatwiających planowanie podróży i zwiedzanie przygotowano po polsku dla łącznie ponad setki kierunków z globalnej siatki połączeń przewoźnika, opisanej na stronie Nasze Trasy.

emirates-po-polsku