Sprawdzone noclegi od Nocowanie.pl

Nierzetelne oferty noclegów, nieaktualne zdjęcia pokoi a nawet brak pensjonatów pod wskazanym w ofercie adresem – takie niespodzianki mogą czekać na turystów poszukujących wymarzonego miejsca na odpoczynek. Czy istnieje skuteczny sposób, aby uniknąć podobnych sytuacji? Jednym z ciekawszych rozwiązań jest certyfikat SPRAWDZONY OBIEKT, który dla swoich użytkowników wprowadził właśnie serwis www.Nocowanie.pl.

Wyróżnienie SPRAWDZONY OBIEKT przyznawane jest na podstawie 4 stopni weryfikacji. Pierwsze dwa stopnie uzyskują obiekty noclegowe odwiedzone przez przedstawicieli serwisu, w których wykonali oni zdjęcia autentycznych warunków pobytowych. Kolejne stopnie to promocja obiektów otwartych na opinie turystów (konstruktywnie wykorzystujących spostrzeżenia klientów i pozostających z nimi w stałej interakcji) oraz obiektów noclegowych współpracujących z serwisem minimum 12 miesięcy.

W ciągu ostatniego roku nasi przedstawiciele wykonali ponad 30 000 zdjęć w całej Polsce. Codziennie odwiedzamy kilkudziesięciu klientów. Dzięki temu możemy potwierdzić wiarygodność bazy noclegowej serwisu. Naszym obowiązkiem jest podzielenie się tą wiedzą z turystami.” – mówi Kamil Ruciński, Prezes Zarządu Grupy Nocowanie.pl – Warto korzystać z serwisów internetowych, które nie ograniczają swojej roli jedynie do anonimowej prezentacji ofert. Wszystko po to, aby wymarzony urlop przebiegał bez zakłóceń.” – dodaje Kamil Ruciński.

Przypomnijmy, że od 2012 roku przy rejestracji nowych obiektów noclegowych serwis www.Nocowanie.pl prowadzi dodatkową weryfikację przez Biuro Obsługi Klienta, sprawdzając dane rejestrowe firmy i dowody osobiste właścicieli. Ma ona na celu ochronę swoich użytkowników przed oszustami internetowymi.

Grupa Nocowanie.pl, której głównym serwisem jest www.Nocowanie.pl, powstała w 2003 roku. Obecnie jest liderem w branży turystycznej, nie zwalniając tempa rozwoju. Według badań Megapanel Gemius PBI jest najpopularniejszym serwisem noclegowym w Polsce – w sezonie letnim serwis Nocowanie.pl odwiedza ponad 2 mln użytkowników miesięcznie.

[nocowanie.pl]