Skyscanner i eSky łączą siły w wyszukiwaniu najlepszych ofert lotów

mt0228

Globalna metawyszukiwarka* Skyscanner dołączyła ofertę wiodącego internetowego biura podróży w Polsce eSky do swoich wyników wyszukiwania. Współpraca ta umożliwiła dalsze poszerzenie kompleksowego i bezpłatnego porównania ofert dostępnych dla polskich podróżnych na Skyscanner.pl.

Skyscanner

Skyscanner porównuje ofery lotów nie tylko linii lotniczych, ale również internetowych biur podróży, dzięki czemu użytkownicy zyskują łatwy dostęp do najbardziej atrakcyjnych cen w sieci. Po znalezieniu najkorzystniejszego lotu, Skyscanner przekierowuje bezpośrednio na stronę danej linii bądź agenta podróży w celu dokończenia rezerwacji, nie pobierając za to żadnych dodatkowych opłat. Obecnie Skyscanner obsługuje około 50 milionów pasażerów na całym świecie w skali miesiąca, a dzięki globalnym partnerstwom może dostarczać polskim podróżnym pełen wachlarz ofert w dowolne miejsce, w tym również hoteli i wynajmu samochodów.

Partnerstwo to dodatkowy komfort dla tych, którzy cenią doświadczenie oraz ekspercką obsługę klienta oferowaną przez eSky, zachowując jednocześnie możliwość porównania ofert za pośrednictwem Skyscanner. Współpraca obydwu stron wzajemnie się uzupełnia, łącząc unikalne doświadczenie eSky w doradzaniu i planowaniu podróży dla polskich podróżujących, wraz z globalnym doświadczeniem jednej z najbardziej innowacyjnych wyszukiwarek na świecie.

Magdalena Greloff, marketing manager Skyscanner w Polsce: “Coraz więcej osób w Polsce chętnie organizuje swoje urlopy na własną rękę, a Skyscanner chcąc wyjść naprzeciw ich potrzebom dostarcza bogatą ofertę produktów i usług w najlepszej cenie. Nawiązanie partnerstwa z renomowaną firmą, jaką jest eSky umożliwi nam jeszcze lepszą obsługę naszych klientów, a także zapewnieni im jeszcze większy wybór”.

Magdalena Fijołek, rzecznik prasowy eSky: „Cieszymy się ze współpracy ze Skyscanner, bo jest to jeden z czynników, które umożliwiają nam pokazaniem klientom, że proponowane przez nas ceny biletów są konkurencyjne zarówno w stosunku do tego, co oferują linie lotnicze, jak i inni agenci. A zależy nam na tym, by klienci mieli świadomość, że my umożliwiamy im zorganizowanie podróży w najlepszej cenie. Nieustannie pracujemy nad produktem, który oferujemy. Kilka miesięcy temu wprowadziliśmy nowe kalendarze cenowe, dzięki którym jeszcze łatwiej wyszukać najtańsze połączenia lotnicze.”

Partnerstwo z firmą Skyscanner umożliwi eSky wejście do grona wiodących na świecie internetowych biur podróży. Oferty eSky będą dostępne w szerokim wachlarzu ofert lotów zarówno regularnych, jak i tanich linii lotniczych. Bezpłatnej rezerwacji można dokonać odwiedzając stronę Skyscanner.pl, oferującą bilety lotnicze m.in. LOT, Ryanair, Wizz Air, EasyJet, Lufthansa, Air France, Norwegian, Air Berlin, KLM, British Airways, Emirates, Qatar Airways, Aeroflot i wielu innych.

* Termin metawyszukiwarka oznacza stronę internetową, umożliwiającą podróżującym porównanie wszystkich dostępnych ofert lotów. Po znalezieniu najniższej ceny, użytkownik zostaje przekierowany na stronę partnera (linii lotniczej lub internetowego biura podróży) w celu finalizacji transakcji płatniczej. Skyscanner nie nakłada żadnych opłat na użytkownika, a cena dostępna w wynikach wyszukiwania na Skyscanner.pl jest zawsze ceną finalną, uwzględniającą wszystkie należne podatki i opłaty rezerwacyjne partnera.

[PR]