Scandlines ma nowe rozwiązanie dla często podróżujących do Skandynawii

Przewoźnik promowy Scandlines wprowadza do oferty 10-Trip Card – roczną kartę na 10 rejsów promem do Skandynawii, w cenach pozasezonowych.

10-Trip Card to propozycja kierowana do osób, które często wyjeżdżają do Danii, w celach służbowych lub prywatnych. Jest to specjalny rabat na połączenia promem pomiędzy Niemcami i Danią: z Rostocku do Gedser oraz z Puttgarden do Rødby.

Posiadacze 10-Trip Card mają do dyspozycji 10 rejsów w stałej, pozasezonowej cenie za bilet. Karta uprawnia do przewozu samochodu osobowego (do 6 m długości) i maksymalnie 9 osób. Na trasie Puttgarden–Rødby cena z kartą za rejs w jedną stronę wynosi 67 euro, co daje oszczędność do 16 euro, natomiast na trasie Rostock–Gedser jest to 94 euro, czyli zapłacimy o 27 euro mniej w stosunku do regularnej ceny biletu.

Korzyści z posiadania karty to również ułatwienie w zakupie biletów, które można zarezerwować online na stronie www.scandlines.pl (wówczas należy wybierać taryfę Economy EXTRA) lub kupić w kasie portu, unikając opłaty manipulacyjnej.

10-Trip Card można nabyć w okienku check-in Scandlines w portach: Puttgarden, Rødby, Rostock i Gedser w cenach: 670 euro na trasę Puttgarden-Rødby i 940 euro na rejsy Rostock-Gedser. Karta rabatowa jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu.

[Dziennik Turystyczny]