Ryanairem z Wrocławia do Modlina

logo-AirWroc2W sprzedaży są już bilety na połączenia krajowe realizowane przez linie lotnicze Ryanair. Od kwietnia przewoźnik będzie obsługiwał loty na trasie Wrocław – Warszawa Modlin. Do stolicy polecimy codziennie popołudniu.

Ryanair zaplanował pierwszy lot z Wrocławia do Warszawy na 2 kwietnia 2014 roku. Od tego dnia operacje będą realizowane codziennie. – Wrocław jest niezwykle ważnym lotniskiem dla linii Ryaniar. To tutaj w 2005 roku rozpoczęliśmy naszą ekspansję na polskim niebie, od ponad dwóch lat mamy bazę operacyjną, gdzie stacjonujemy już dwa samoloty – mówił Michael Cawley, wiceprezes linii Ryaniar, który pojawił się we Wrocławiu specjalnie z okazji uruchomienia krajowych połączeń przewoźnika w Polsce.

Pasażerowie mogą liczyć na 14 lotów tygodniowo, od poniedziałku do niedzieli. Z Wrocławia wylecimy o godzinie 16:20 (przylot na lotnisko Warszawa Modlin: godz. 17:20), z Warszawy zaś udamy się do stolicy Dolnego Śląska o godzinie 15:00 (przylot do Wrocławia: godz. 15:55). W podróż zabierze nas Boeing 737-800.

– Nowe połączenie z Warszawą doskonale uzupełnia ofertę naszego lotniska. Dzięki popołudniowym lotom, także poza godzinami szczytu komunikacyjnego, możemy szybko, wygodnie i tanio znaleźć się w stolicy – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – To doskonała alternatywa dla wielogodzinnej podróży samochodem, pociągiem czy autobusem – dodaje.

[informacja prasowa]