Qatar Airways rozdaje bilety

Linie lotnicze Qatar Airways ogłosiły swój pierwszy w historii ogólnoeuropejski konkurs dla pasażerów. W ten sposób przewoźnik świętować będzie uruchomienie 12 nowych połączeń w 2012 r.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie Qatar Airways, muszą zarejestrować się na stronie przewoźnika oraz udzielić odpowiedzi na jedno pytanie. Konkurs potrwa do 10 grudnia. Ośmiu zwycięzców wyłonionych zostanie w drodze losowania. Każdy z nich otrzyma bilet dla dwóch osób na przelot w obie strony klasą ekonomiczną do wcześniej wskazanego przez siebie miejsca na świecie.

Na stronie internetowej konkursu, uczestnicy jeszcze przed wybraniem celu wymarzonej podróży mogą zapoznać się z krótkim opisem proponowanych kierunków.

Przewoźnik dysponuje flotą 114 maszyn, operujących do 121 kluczowych destynacji biznesowych i wypoczynkowych w Europie, Afryce, Azji-Pacyfik, Ameryce Północnej i Południowej oraz w regionie Środkowego Wschodu. Warszawa będzie dwunastym i zarazem ostatnim nowym kierunkiem otwartym przez przewoźnika w tym roku.

[Źródło: http://dziennikturystyczny.pl/]