Przeżyj piłkarskie emocje na najwyższym poziomie dzięki Emirates Skywards

Członkowie Emirates Skywards mają teraz niepowtarzalną możliwość zamiany zebranych mil na bilety wstępu na mecze najlepszych drużyn piłkarskich sponsorowanych przez Emirates.

W tym sezonie członkowie programu będą mogli nabyć bilety na mecze takich drużyn jak Real Madryt, AC Milan, Arsenal, Hamburger SV, New York Cosmos, Olympiacos i Paris Saint-Germain. Regularne bilety dostępne są już od 2000 mil. Posiadacze wyższych poziomów członkostwa Emirates Skywards mają także możliwość zamiany mil na bilety zapewniające miejsca w specjalnie zaprojektowanej strefie VIP, w której można doświadczyć piłkarskich emocji w otoczeniu prawdziwego luksusu. Liczba mil umożliwiająca zakup biletu jest zróżnicowana w zależności od meczu i drużyny piłkarskiej. O dostępności biletów decyduje kolejność rezerwacji, a każdy członek Emirates Skywards może jednorazowo nabyć maksymalnie dwa bilety. Zakupu biletów można dokonać na stronie www.emirates.com w zakładce Skywards.

Już teraz członkowie Emirates Skywards mają niepowtarzalną okazję, by dołączyć do dziesiątek tysięcy wiernych kibiców i razem z nimi przeżywać niesamowite emocje podczas meczów najbardziej utytułowanych drużyn piłkarskich, powiedział Brian Labelle, Senior Vice President Emirates Skywards. Emirates Skywards nie polega tylko na zbieraniu i wydawaniu mil – idea tego wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego nie ogranicza się tylko do doświadczeń związanych z samym podróżowaniem, ale oparta jest na zapewnianiu jego członkom specjalnych przywilejów. Jest to także doskonała okazja do okazania naszym pasażerom wdzięczności za zaufanie, którym nas obdarzają.

Dołączenie do programu Emirates Skywards jest całkowicie darmowe, a jego członkowie mogą korzystać z licznych przywilejów podczas każdego lotu. W zależności od poziomu członkostwa – Blue, Silver, Gold lub Platinum – użytkownicy programu Emirates Skywards mogą wymieniać mile na wiele nagród, na przykład na luksusowe produkty i gadżety podróżnicze, usługę pierwszeństwa wejścia na pokład, dostęp do poczekalni Emirates, zwiększenie limitu bagażowego czy też otrzymanie bonusowych mil.

Członkowie programu gromadzą mile Skywards podczas każdego lotu na pokładzie samolotów Emirates, partnerskich linii lotniczych, jak również dzięki korzystaniu z usług pozostałych partnerów: hoteli, wypożyczalni samochodów, banków i rozmaitych sklepów. Mile Skywards mogą być później wymieniane na wiele nagród, takich jak przeloty z Emirates lub ich partnerami – Qantas, easyJet, TAP, JetBlue i Alaska Airlines, a także na podwyższenie klasy, nocleg w hotelu, wycieczki z Arabian Adventures czy wynajem samochodu. Oprócz wydarzeń sportowych, dzięki milom można wybrać się także na liczne koncerty. Członkowie mogą ponadto zdecydować się na podarowanie swoich mil wybranej partnerskiej organizacji charytatywnej, na przykład Fundacji Linii Lotniczych Emirates. Możliwości wydawania mil są cały czas rozszerzane.

Emirates sponsorują wiele drużyn piłkarskich: AC Milan, Hamburger SV, New York Cosmos, Olympiacos FC, Paris Saint Germain, Real Madryt i Arsenal. Przewoźnik jest sponsorem tytularnym stadionu Arsenalu, który oficjalnie nosi nazwę „Emirates Stadium”. Ponadto Emirates otworzyły ostatnio specjalną lożę na stadionie Realu Madryt – Santiago Bernabeu.

###

O Emirates Skywards:

Emirates Skywards to wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy, który oferuje cztery poziomy członkostwa: Blue, Silver, Gold i Platinum – każdy z nich zapewnia członkom możliwość korzystania z ekskluzywnych przywilejów. Mile są naliczane za każdy lot na pokładzie samolotów Emirates, licznych partnerów lotniczych przewoźnika, jak również dzięki korzystaniu z ekskluzywnych usług pozostałych partnerów: hoteli, wypożyczalni samochodów, banków i rozmaitych sklepów. Posiadacze mil mogą wybierać nagrody spośród szerokiej bazy dostępnych lotów, a także wielu produktów i usług z zakresu rozrywki i życia codziennego. Program Emirates Skywards powstał w 2000 roku, liczba jego członków wynosi obecnie 9 milionów i stale rośnie. Więcej informacji znajduje się na stronie www.emirates.com.