Posezonowa ucieczka po słońce. Taniej i spokojniej!

mt0055W Neckermannie trwa wyprzedaż lata. To okazja na zdobycie oferty w atrakcyjnej cenie. Wakacje po sezonie mają coraz więcej zwolenników. Większy spokój w miejscowościach turystycznych, chęć przedłużenia lata i przede wszystkim atrakcyjna cena – to argumenty najczęściej wymieniane przez klientów, którzy wyjeżdżają na wakacje we wrześniu i październiku. Posezonowe wyjazdy są nawet o 25-30% tańsze niż te w szczycie sezonu, duży jest również wybór atrakcyjnych cenowo ofert typu last minute.

O tej porze, częściej też można liczyć na cenowe bonusy typu: brak dopłat za pokoje 1-osobowe czy dodatkowe noclegi w cenie. Kiedy w kraju witamy się już z jesienną aurą, na południu Europy lato w pełni. W ulubionych miejscach wypoczynku takich jak Turcja czy Grecja, temperatura powietrza przekracza nawet 30 stopni a wody 26 stopni. Taka pogoda sprzyja wypoczynkowi i aktywnym jego formom np. zwiedzaniu, grze w golfa czy uprawianiu sportów wodnych. Chętnie wyjeżdżają o tej porze seniorzy i osoby z małymi dziećmi.

Wakacje po sezonie mają swoich zwolenników, obserwujemy iż coraz więcej osób docenia walory wyjazdu o tej porze. – mówi Tomasz Pędzik, Dyrektor Produktu Neckermann Polska. – W tym roku notujemy 51% wzrost ilości klientów, którzy wyjadą na wakacje we wrześniu i październiku w porównaniu do roku poprzedniego – dodaje.

Korzystając z oferty Neckermanna tygodniowe wakacje w Turcji w hotelu 4-gwiazdkowym z wyżywieniem all inclusive można spędzić już za 1596 zł/os. Biuro podróży „przedłuża lato” oferując przeloty na Riwierą Turecką aż do końca listopada. Za tygodniowy pobyt w hotelu 4-gwiazdkowym z all inclusive w Tunezji zapłacimy 1396 zł/os. a na greckiej wyspie Korfu w komfortowym hotelu sieci Mareblue: 2391 zł/os. 7-dniowe wakacje na Rodos w hotelu o średnim standardzie z all inclusive to koszt 1699 zł/os., a w 4-gwiazdkowym 2299 zł/os. Atrakcyjne cenowo są także Wyspy Kanaryjskie: 7-dniowe wakacje w hotelu o średnim standardzie z all inclusive na Fuerteventurze to koszt już od 2587 zł/os., na Gran Canarii z pobytem w 4-gwiazdkowym hotelu z dwoma posiłkami: 2880 zł/os. Bardzo atrakcyjne są ceny samych przelotów np.  Neckermann oferuje wyloty na Riwierą Turecką z 6 lotnisk lokalnych w cenie 468 zł/os. a na Kretę 468 zł/os. Ceny zawierają ubezpieczenie oraz opłaty za bagaż.

Tańsze są też wakacje z dojazdem własnym. Jesień to idealna pora na górskie wędrówki. Wakacje w Austrii w Regionie Salzburskim z pobytem w hotelu o średnim standardzie z dwoma posiłkami to koszt 767 zł/os. za 5 nocy. Korzystając z oferty Neckermanna można też udać się do jednej z 45 najciekawszych metropolii – np. 5 noclegów w Pradze ze śniadaniem w hotelu 4-gwiazdkowym będą kosztować nas 617 zł/os.

[informacja prasowa]

25082014 300x250_skiopening_250714 Image Banner_travel 300 x 250