PolskiBus.com: Wakacyjne podróże czas start!

mt0130Dziś, 26 marca PolskiBus.com udostępnia nową pulę biletów na okres od 26 maja do 25 czerwca 2015. Wszystkie bilety rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Podróżuj do Krakowa, Gdańska, Warszawy oraz Pragi, Berlina, Wilna i wielu innych wspaniałych miast w najwyższym komforcie i najniższych cenach. Bilety są już dostępne na stronie internetowej polskibus.com

mt0130

Początek wakacji zapowiada się fantastycznie! Już teraz masz możliwość zarezerwowania biletów w najniższej na rynku cenie od 1 zł + 1 zł za rezerwację! Od dziś, 26 marca PolskiBus.com udostępnia nowy kalendarz na podróże w terminie od 26 maja do 25 czerwca 2015 roku. Nie czekaj! Wejdź na www.polskibus.com i zaplanuj swoje podróże w ekstremalnie niskich cenach!

„Każdy miłośnik podróży po przeczytaniu moich słów powinien czym prędzej wejść na www.polskibus.com, gdyż właśnie tam czekają na niego tysiące biletów w najniższych cenach rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Właśnie udostępniliśmy pulę biletów na czerwiec, czyli miesiąc stworzony do podróżowania! Każdy ma zatem szansę udać się do wielu pięknych miast w Polsce i Europie, aby we wspaniały sposób rozpocząć wakacje lub po prostu wyrwać się od codzienności. Nie czekaj, rezerwuj!” – zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Bilety na okres od 26 maja do 25 czerwca 2015 można już teraz zarezerwować korzystając z łatwej w obsłudze i intuicyjnej wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis znajduje się w zakładce http://www.polskibus.com/service-advisories/301.

Pasażerowie podróżujący z PolskiBus.com na wszystkich liniach mają do dyspozycji uchylne, wygodne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi, toaletę, możliwość zabrania wózka inwalidzkiego oraz bezpłatny poczęstunek (na wybranych trasach). Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

[informacja prasowa]