PolskiBus.com uruchamia 3 nowe połączenia z Warszawy do Poznania

logo-PolskibusPolskiBus.com uruchamia trzy nowe, szybkie i bezpośrednie połączenia pomiędzy Warszawą a Poznaniem. Czas przejazdu na trasie łączącej Warszawę z Poznaniem będzie wynosił jedynie 4 godziny. Usługa zostanie uruchomiona 19 grudnia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem. Nowoczesne, wysokiej jakości autokary z darmowym Wi-Fi, regulowanymi skórzanymi fotelami i toaletą. Bilety będą dostępne w sprzedaży już od 6 grudnia br. na stronie www.polskibus.com. Wielka Zimowa Bonanza wciąż trwa, z mnóstwem biletów w cenach 1 zł plus 1 zł za rezerwację.

PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić uruchomienie trzech nowych, dodatkowych połączeń na linii P3 z Warszawy do Poznania i z powrotem. W związku z tym czas przejazdu wyniesie jedynie 4 godziny. Wraz z obowiązującym rozkładem realizowanych będzie 7 połączeń dziennie między Warszawą i Poznaniem.

Bilety na podróż nowymi kursami można rezerwować na stronie www.polskibus.com już od 6 grudnie br. w terminach od 19 grudnia 2013 do 31 marca 2014.

Ta trasa będzie obsługiwana przez komfortowe i nowoczesne autokary Van Hool TD921 Altano wyposażone w bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne pod każdym siedzeniem, skórzane, regulowane fotele oraz toaletę.

Nowe połączenia będą realizowane z przystanku Metro Młociny w Warszawie do Poznania trzy razy dziennie o godzinach: 06:00, 10:00 i 18:00 oraz z dworca PKS przy ulicy Matyi 2 w Poznaniu o godzinach: 06:00, 11:30, 16:00.

 Dotychczasowe połączenia na trasie P3 przez Łódź pozostają niezmienione i będą realizowane z Warszawy o godzinach: 08:00, 11:15, 16:00, 23:00 oraz z Poznania z przystanku na dworcu PKS przy ulicy Zgody o godzinach: 08:00, 13:35,  18:00, 23:25.

„Jesteśmy szczęśliwi mogąc poinformować o wprowadzeniu nowych, szybkich i bezpośrednich połączeń pomiędzy Warszawą a Poznaniem. Dzięki temu czas podróży znacznie się skróci i pasażerowie będą mieli możliwość wyboru jeszcze większej liczby kursów. Nasi klienci często prosili o wprowadzenie bezpośrednich połączeń między tymi miastami, w związku z tym jesteśmy podwójnie zadowoleni mogąc po raz kolejny spełnić ich oczekiwania. I to w tak ważnym okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.

mt0027

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras. Tym samym dociera do 20 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już blisko 5 000 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/polskibus.

[informacja prasowa]