PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz do 8 stycznia 2014

logo-Polskibus11 września PolskiBus.com otworzył kalendarz na grudzień i pierwsze dni stycznia 2014 roku, czyli na okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. W sprzedaży dostępne są już bilety na podróż w terminie od 1 grudnia 2013 r. aż do 8 stycznia 2014 r. Jest to szczególny czas, którego każdy z nas wyczekuje z niecierpliwością. To również okres, który planujemy spędzać z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi.

Początek zimy nie oznacza, że trzeba zrezygnować z wszelkich podróży. Grudzień to nie tylko rodzinne spotkania podczas Świąt, ale również okazja do odpoczynku po intensywnym roku. Teraz jest czas, aby pomyśleć o krótkich zimowych wyjazdach, by oderwać się od stresów dnia codziennego.

Pozostawcie więc swoje samochody w garażach i wybierzcie szybki i komfortowy sposób podróżowania w atrakcyjnej cenie. Łatwo i szybko zarezerwujecie bilety na stronie internetowej www.polskibus.com (również poprzez mobilną wersję strony) lub w stacjonarnych punktach sprzedaży.

„Z myślą o tych, którzy planują swoje podróże z wyprzedzeniem PolskiBus.com otworzył kalendarz na terminy od 1 grudnia 2013 r. do 8 stycznia 2014 r. Okres przedświąteczny to czas wielu wydatków, dlatego zachęcamy już teraz do rezerwacji biletów w cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. To może być trudna decyzja – czy wybrać się na Jarmark Bożonarodzeniowy (do Berlina, Wiednia, Poznania, Wrocławia lub Krakowa) lub pojechać na narty z przyjaciółmi. Chciałabym przy tej okazji, życzyć wszystkim naszym Klientom oraz fanom na Facebooku, których mamy już ponad 100 000 jak najlepszych rezerwacji biletów PolskiBus.com!” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.