Polski Bus: ponad 10 mln pasażerów!

mt0103PolskiBus.com ma przyjemność poinformować, iż od momentu rozpoczęcia działalności zostało sprzedanych już ponad 10 000 000 biletów! Ogromną popularnością cieszy się nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów na którą sprzedaliśmy ponad 16 000 biletów, a w planach są kolejne, nowe linie łączące Lublin m.in. z Kielcami, Katowicami, Krakowem i Pragą. PolskiBus.com przewozi 100 000 pasażerów tygodniowo i w całej Polsce stworzył już ponad 800 miejsc pracy.

mt0103

PolskiBus.com planuje uruchomienie nowych krajowych oraz międzynarodowych połączeń z Lublina na poniższych trasach:

  • Lublin – Kielce – Kraków
  • Lublin – Rzeszów – Kraków – Katowice – Praga
  • Nowa linia Warszawa – Lublin – Rzeszów cieszy się ogromną popularnością – już 16 000 sprzedanych biletów
  • Ponad 20 000 klientów wsparło inicjatywę popierającą uruchomienie linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów podpisując się pod apelem

W ciągu 3,5 roku działalności na polskim rynku PolskiBus.com:

  • Sprzedał ponad 10 000 000 biletów
  • Przewozi 100 000 pasażerów tygodniowo
  • Stworzył ponad 800 miejsc pracy w całej Polsce

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nowa linia P7, podobnie jak niedawno uruchomiona linia P8 Warszawa – Białystok – Wilno cieszy się ogromną popularnością. Od momentu startu nowej linii P7, w okresie od 16 października do 4 listopada sprzedaliśmy ponad 16 000 biletów! Obserwując rosnące zapotrzebowanie już wkrótce zamierzamy wprowadzić kolejne połączenia z Lublina. Zezwolenia na nowe trasy zostały złożone co oznacza, że w momencie ich uruchomienia Lublin będzie połączony z pięcioma głównymi miastami w Polsce: Warszawą, Kielcami, Rzeszowem, Krakowem i Katowicami oraz z zagraniczną lokalizacją – Pragą. Mamy nadzieję, że nowe trasy zostaną już wkrótce uruchomione.

Warto również zaznaczyć, że jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni ogromnym wsparciem naszych Klientów i osób sympatyzujących z PolskiBus.com w sprawie uruchomienia nowej trasy P7. Dotychczas ponad 20 000 osób podpisało się pod naszym apelem poparcia, za co serdecznie dziękujemy. Sprawa wciąż jest jednak otwarta, a ostateczna decyzja aktualnie leży po stronie Samorządowego Kolegium Odwoławczego.

PolskiBus.com od momentu wejścia na rynek w czerwcu 2011 roku sprzedał już ponad 10 000 000 biletów. Rekordowo duża liczba sprzedanych biletów wynika ze stale rosnącego zainteresowania komfortowymi przewozami w przystępnej cenie. Tygodniowo z naszych usług korzysta ponad 100 000 osób. Do tej pory w Polsce udało nam się utworzyć ponad 800 miejsc pracy. Sukces PolskiBus.com jest wynikiem unikatowego podejścia do potrzeb pasażerów, wysokiego standardu usług a także bardzo atrakcyjnych cen biletów zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Każdy pojazd jest wyposażony w uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz aby uzyskać więcej informacji na temat naszej siatki połączeń. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.